bugün

entry'ler (111)

sony xperia p

uzun araştırmalar ve gel gitler sonucu almaya karar verdiğim telefon.
bugün satın almak için piyasada en hesaplı olan (889 tl) teknolojik markete gittim ama stoklarında kalmamıştı.

ahmet ilhan özek

büyüklerden hangisi alırsa büyük iş yapmış olacak.
önümüzeki yıllarda türk futbolunda adından fazlasıyla sözettirecek yetenekteki kanat oyuncusu.

23 kasım 2012 beşiktaş akhisar belediyespor maçı

her şey iyi güzelde oğuzhan ve fernandes'ten sadece biri takımda olmazsa işimiz zor olabilir.
oğuzhan, emre takıma girdi. umarım erkan kaş'ta ilk 11'e monte edilir.

yaran öğrenci diyalogları

- çocuklar istiklal marşımızın yazarı mehmet akif ersoydur.
+ öğretmenim; yazısı çok güzelmiş!?

sözlük yazarlarının benzediği ünlüler

(bkz: oktay kaynarca) (bkz: özcan deniz)
yavşak ev arkadaşımda (bkz: mahmut tuncer)'e benzetirdi.

yenilgi sonrası fatih terim klişeleri

oramı buramı çek.

oğluna oğluşum diyen anne

zihnimde ev hanımı ve balık etli kadın imajını canlandıran annedir.

iphone 4s

biraz ucuzlasada biz fakirler alabilsek dediğim cihazdır. ayrıca hesaplı olarak nerden alınır?
sözlük yazarlarından tavsiye bekliyorum.

cüneyt çakır

yurt dışında görev yapan her türk evladıyla heyecan ve gurur duydum, cüneyt çakır hariç!

23 ekim 2012 galatasaray cfr cluj maçı

cluj'un golü pastanın üzerine konan çilek gibi olan maçtır.

21 ekim 2012 beşiktaş trabzonspor maçı

Beşiktaş'ın ilk 11'i şu şekilde; McGregor, Sivok, Ersan, Hilbert, Uğur, ibrahim Toraman,Fernandes, Holosko, Oğuzhan, Batuhan ve Almeida.
ofansif bir kadromuz var bol gollü bir maç bizi bekliyor.
umarım olcan fener maçındaki gibi bol bol kaçırır.

pınar kalkancı

sözlükte okuduğuma göre 1-2 gecesi bizim bir aylık maaşımıza denk geliyor. biz baya ucuza bafileniyormuşuz.

giydiği bir şeyi başkasında görmek

birçok şehirde lcw mağazalarından alışveriş yapan insanları görünce türkiye'de milletin yüzde 30'u 40'ı buradan alışveriş yapıyor diye düşünüyor insan. yinede istanbul gibi büyük bir şehirde giydiğin bir giysiyi çok seyrek insanların üzerinde görüyorsun.

20 eylül 2012 fenerbahçe marsilya maçı

bir beşiktaş'lı olarak fenerbahçe nefretimin geçtiğini gösteren maçtır. eskiden olsa fenerin yediği son dakika golüne sevinirdim ama bu akşam üzüldüm. sebebide artık galatasaray'ın en çok nefret edilen kulüp koltuğunu alıp bu konnuda liderliğe oturmasıdır.

pkk

bu şerefsizleri bitirmenin yolu idam cezasının geri getirilmesi, örgütle en ufak bağlantısı olanlara ağır cezaların verilmesidir.
para kaynaklarınında kesilmesi gerekiyor. kendi belediyelerinden, belediye işçilerinden , esnaftan para topladıkları duyumlarını alıyoruz.
devlette artık hoşgörüyü bırakıp daha sert olmalı. ne kadar hak verildiyse daha da azdı bunlar.

19 eylül 2012 manchester united galatasaray maçı

bir beşiktaş'lı olarak kırmızı şeytanların uzun atlamacıları gole boğmasını dilediğimiz karşılaşma.

17 eylül 2012 beşiktaş sb elazığspor maçı

karamsar olmak için erken ama şampiyonluğun çok çok zor olduğunu gösteren maçtır.
oğuzhan ile muhammet'i oynat bari be hoca.

10 ağustos 2012 kayserispor beşiktaş maçı

olcayın golüyle durum şimdi 1-1 olan maç.
ikinci yarı iyi oynuyoruz.

10 ağustos 2012 kayserispor beşiktaş maçı

beşiktaş için çokta olumsuzluğa kapılmanın yanlış olduğunu gösteren maçtır.
ilk yarıda 2 topumuz direkten döndü.
kaleye mcgregor,sağ beke hilbert ve necip'in yerinede oğuzhan geçerse takımda iş var.

14 şubat 2012 sporting braga beşiktaş maçı

ve hollandalı verdi.
edit:içime doğmuş kırmızıyı verdi.