bugün

entry'ler (26)

mini etek giyiyorsan russun

ruslar mini etek giydiği için başlığı açan dingilin kısır döngüye marus kalmasıdır.

yasak olanın güzel olması

güzel olmasının sebebi, yasaklar çiğnenmek içindir bebeğim.

v for vendetta yı hala izlememiş insan

300-500 mermi girmesine rağmen hayatta kalan bi adamın maceralarını izleyeceğine git matrix izle.

umutsuz sözlük kızları

masturbasyonun daha ne olduğunu bilmeyen ama görülse kaşar damgası yiyecek ve hep, kendisini sevmeyen erkeklere aşık olan kızlardır.

olay

battlefield 2 adlı bilgisayar oyununda yaşananlar.

cinsellik kelimesini duyunca utanan insan

günde 180 kilometre hızla masturbasyon yaptığı için, cinsellik konusu açılınca içinde bi yerde, yakalandığını düşünüp "sike oturduk" demesidir.

42 kez mastürbasyon yaptıktan sonra ölen genç

aşırı hız öldürür, tercihimiz prezervatif kuralını ihlal etmiş gençtir.

cinselliğin kötü bir şey olarak öğretilmesi

çocuk osbir çekerken yakalandığında, beyzbol sopasının tam ters yerine girmesidir. (bkz: göte giren şemsiye)

en çok eksiyi bana verin

bu adamda bişey var lan yaklaşmayın, kesin bi ibnelik falan?

tut siki yan cek

sik kafalı arkadaşın, sik kafalı laflar sokması. (bkz: sik kafalı japon askeri)

sözlükle tatmin olmak

sözlükte ki butonlara bakıp azmak ve sonucunda tatmin olmaktır. amk, açacağın başlığı sikem.

cinsel münasabet esnasında dibini zorlamak

kadın fazla zevkten kalp krizi geçirerek geberir.

kız vücudu

zikmek için yaratılmıştır, belirli bölgelerine tahta, çubuk, beyzbol sopası, testere, araba vs. sokulabilir. eğer kızın iş yeri boştaysa, çırağınızı sokabilirsiniz.

türkiye deki ajanlarımız

çünkü eşeğin zikinden dolayı, gördüğümde pc kafayı yedi sandım aq allah belanızı vermesin.

digidik digidik digidik

abaza erkeklerin "sana at sürmeyi öğretecem" diyerekten kızı kucağına alıp alemlere dalmasıdır.

eve gelen örümcek adama zorla lokum yedirmek

yurdum insanının ve meri ceyn gibi bi kızın yapacağı iştir. kız için sorun örümcek adam değil, "orası"dır.

her sey uzaktadir

içme şu meredi kardeşim içme lan yeter yuh ayı!

4 soruluk ilginç test

zürafayı fili neden buzdolabına sokayım gerizekalı?

alkol ve şiddet ilişkisi

alkol içersen tokat manyağı yaparsın. kavgalara alkol içip git. (bkz: alkol uçurur).

1 milyon dolarlık otobüs

durmak yok yola devam adlı filmdeki otobüs.