bugün

entry'ler (10)

tyrese rice

Tyrese Rice yaklşaık 3 hafta önce Real Madrid'in teklifini reddetmişti. Bugün Barcelona ile anlaştı. F4 için Barça iyi hamlelerle devam ediyor...

alex abrines

Alex Abrines'in Thunder'la 3 yıl 18M $'a anlaştı ve Barcelona bu transferden 2M $ buy-out ücreti alacak.

larry sanders

Larry Sanders'ı NBA'e geri döndürmeye ikna ediyorlarmış. California'da çalışmaya devam ediyor ve birkaç takım gözlemlerini sürdürüyormuş.

pokemon go

Arkadaşımı poki topu atarken aramışım. Adam beni tersleyip telefonu kapadı.

siz kafayı yemişsiniz gençler ; https://www.youtube.com/watch?v=qrU-QbEoDbA

ateistlerin peygamberi kim

(bkz: zlatan ibrahimovic) tapılası ego

lakros

Eminim ki birçoğumuz daha önce lakrosun l’sinden habersizdik nitekim Türkiye’de son birkaç yıldır yayılmaya başlamasıyla beraber antrenmandan lakros sopalarıyla çıkan sporcularımızı balıkçı veya havuz temizlikçisi sananlarımız da olmuş olabilir… Hala çıkaramadım ben bu lakrosu diyorsanız:

Kuzey Amerika’nın Kızılderili sporu lakros, Kanada’nın ulusal sporu olarak kabul edilmektedir. Lakros, her oyuncunun ufak ve sert plastikten yapılmış topu taşıyabilecekleri ve ucunda bir ağ olan sopalarla oynadığı, amacı topu karşı takımın kalesine sokmak olan bir takım sporudur.

raul gonzalez blanco

Gol… Tıpkı Türkçe’de olduğu gibi, iber yarımadasında futbolda kazanılan sayıyı temsil ediyor. Raul da golü temsil ediyor desek abartmış olmayız herhalde. Daha doğrusu, Raul’un kendisi gol demek.

batalla

Futbolun doğduğu yer olarak bilinen Güney Amerika’dan kopup gelen ve Bursasporlu taraftarların sevgilisi olan 1.70’lik bir delikanlının Bursa hikayesine hoş geldiniz. Sempatik ve utangaç tavırlarıyla taraftarın gönlünde taht kurmuş, atmış olduğu gollerle kendini Bursalı gibi gören ve Türkiye’de başka hiçbir takımda oynamayacağını belirten Arjantinli Batalla.

lebron james

”iki yıl önce buraya geri döndüğümde bir hedefim vardı: bu şehre bir şampiyonluk getirmek. Bunun için her şeyimi verdim. Kalbimi, kanımı, terimi ve gözyaşlarımı oyuna feda ettim. Kuzeydoğu Ohio’luların son 50 küsür yıldır neyle baş ettiklerini biliyorum ve bu tarihin bir parçası olduğum için çok mutluyum. Şehre, evime dönmek için sabırsızlanıyorum. Sizleri kucaklamaya hazırım.”

nba playoffs 2016

Irving’in el üstünden attığı inanılmaz üçlük ve sonrasında gelen şampiyonluk Cleveland Ohio halkı için bir ilk oldu. Tarihte ilk defa bir seri 3-1’den 4-3’e döndü ve NBA tarihinin açık ara en müthiş şampiyonluğuna tanıklık etmiş olduk. Neredeyse tüm takım hüngür hüngür ağladı ve Cavaliers takımı için şampiyonluğu getiren en büyük terim şu oldu; Kardeşlik

LeBron kupayı almadan önce; ‘iki yıl önce buraya geldiğimde bir hedefim vardı; bu şehre bir şampiyonluk getirmek. Bunun için her şeyimi verdim. Kalbimi, kanımı, terimi ve gözyaşlarımı oyuna feda ettim. Kuzeydoğu Ohioluların son 50 küsür yıldır neyle baş ettiklerini biliyorum ve bu tarihin bir parçası olduğum için çok mutluyum. Şehre, evime dönmek için sabırsızlanıyorum. Sizleri kucaklamaya hazırım.”