bugün

entry'ler (42)

orucu sigarayla acmak

Hadis: "Nice oruç tutan insan vardır ki, tuttuğu oruçtan ona bir kâr, bir kazanç, bir sevap gelmez, ancak aç kalmış olur. Aç kalmaktan başka eline bir şey geçmez."

Bu insanlar da orucu adabı ile tutmayanlardandır.

gotten olay uydurup sonrasinda inanmak

(bkz: ben)

çok aşığım be feridun

(bkz: aşk mı o da ne)

shezophreen

Bir yazar.. Yeni, nasipsizlere, geri zekalılara ve kendini Zall onaylı anadan doğma yazar sananlara göre: "Çaylak".

Şii diye zavallı olan, hakaret gören bir yazar.

Sunni kesimlerinin kör zihniyetine ve sorgulamasız saman beyinlerine bir cevap: Allah sizi ehli beyt aşkından mahrum etmesin.

Bu yazar kendine hakaret edene gül uzatır. çunku hakaret ederse o şerefsizden farkı kalmaz.

shezophreen

ocak ayında askere gidecek yazardır !

shezophreen

sözlük herkesin fikrini almak için değilse ne için var? Format bu. başlık açılır, entyler girilir.

Bana çaylak deyip havalanan yazarlar, bi zamanlar sizler de çaylaktınız. ananızın karnından doğustan Zall'dan onaylı süper yazar olarak doğmadınız. değil mi?

boğaziçi ni kazanan köylü güzeli kız

köylü güzelinin 2. sınıfta sosyete güzeline dönüşeceği mucizevi olaydır.

yunusun babası 50 numara ayakkabı giyiyor

yazarın kendini biraz fazla genç hissetmesi (hatta cocuk) ile sonuçlanan malca başlıklar açması olayıdır.

fethullah gülen

Dini ticarete dökmüş kişilik. Yurdun her bir tarafında Nur Cemaati yurtları, kişinin banka hesabına para üstüne para kazandırıyor. Nur cemaatinde kalmış biri olarak şunu belirteyim; paranız varsa bu yurtta kıralsınız. Yoksa, zaten bu yurtta işiniz olmaz. Bu yurtlar parası olmayan fakirleri almıyor maalesef yurtlarına.

(bkz: Bize para lazım koçum fakirsen başka kapıya)

inatla izmir

-Hangi ilden sevgili isterdin ?
-inatla izmir!

üniversiteyi kazanan kıza verilecek tavsiyeler

Paran yoksa ailene bildir. kısa yoldan para kazanmak için girişimlerde bulunma yeter.

mal sevgili

Bir erkek olarak karşılanası en zor durumdur. Abazalık, bu durum karşısında olabilecek en iyi durumdur.

kıyamet günü uludağ sözlük başlıkları

(bkz: parlak bir ışık görüyorum)

ramazanda suları kesen akp li belediye

(bkz: e normal)

msn de kızların gönderdigi parçalar

mecburen alınası ve ayarlamaya çalıştığı kıza ayıp olmasın diye alınası, ve alıcının tarzı olmayan müziklerdir.

bu arada bursa dan ezan haberi mi var koray

(bkz: Allah kimseyi kimsenin diline düşürmesin)

bababenemooldum

kendini uyanık sanan bir yazardır. Kuruluşunun malca olaylarına karısmıs ve "sözde" UluSözlük'ü basmaya gelmiş lammerdir.

mastürbasyonla orucu bozmak

Beyin ile üreme organının yer değiştiği eylemdir.

2010 ramazan davulcuları

Ramazan bayramında kapıya bahşişe dayanan ve genellikle o zaman da evde olmak istemediğimiz kişilerdir.

sigarayı bardağın içinde söndüren görgüsüz

Tiryakilerin ilginç fantezilerinden biridir.