entry'ler (39)

sözlükteki başlıkların iğrençliği

gerçekten seviye yerlerde. uzun yıllardır girmemiştim sözlüğe ve dünden beri bakınca iyi ki zaman kaybetmemişim. başlıklar genelde kadınları aşağılamaya çalışma, insanı kendinden tiksindiren bir hal almış durumda.posta gazetesinden farkı kalmamış sözlüğün.
biraz sözlüğe yakışır şekilde konular da olsun artık.

manuş baba

Dinledikçe dinleyesi geliyor insanın gerçekten çok iyi bir şarkıcı ve kendine özgü bir tarzı vardır.

tabutta rövaşata

Filmi izledikten sonra tekrar izlemem gerekiyor dedirten filmdir.

bir cümleyle hayat

kill in order not to die.

yazarların kuzen sayıları

130a kadar sayabildim, gerisini de siz tahmin edin artık.

sizce sizi neden işe almalıyız

klasik bir ali cengiz sorusudur mülakatlarda, ey insan kaynaklarındakiler ya da mülakata girenler artık bu iğrenç soruyu sormayı bırakın.

12 temmuz 2014 brezilya hollanda maçı

16 dakkada iki gol bu hiç hayra alamet değil, acaba yine çuval mı olacak brezilya.

sonny boy williamson

hem çok iyi söylüyor hem de çok sevimli bir kişiliği vardır, muhakkak dinlenmesi gerekir.

sözlük yazarlarının meslekleri

işçiyimdir.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

http://www.youtube.com/watch?v=BZMoikK3ct8

bir kadının en güzel yeri

senin en güzel yerin, bana bakan gözlerin.

9 temmuz 2014 hollanda arjantin maçı

bu nnedir maç zaten sıkıcı ama spiker ve ömer üründül daha da baydı soğuttunuz beni maçtan.

ismi her maç değişen futbolcular

arkadaş bu sunucuyla ömer üründüle telafuz dersi versinler.

oruç tutmamak için bahaneler

yurtta kalmak.

sözlük yazarlarının şu an sarılmak istedikleri

sevgilim.

bakire olmayan bir bayanla evlenen erkek

bakir olmayan bir erkekle evlenen kadın meselesini de tartışalım, neden hep erkeğe göre düşünülüp yaşanıyor bu ülkede, neden bir kadın da ben bakir erkek istiyorum diyemiyor, artık biraz da kadınları düşünelim hep erkekleri değil.

12 saat çalışmak

lanet olsun bu sisteme, 12 saat çalışan insan ne düşünebilir ne üretebilir ne de adam gibi yaşayabilir, türkiyede işverenler müslümanız deyip işçileri 12 saat çalıştırıp köle gibi kullanıyorlar, nerde mülümanlık ey mumin.

uçaktayken aniden düşüyoruz diye anons yapılması

en son başıma geldi ama anons bile etmediler, 3 defa uçak inmeye çalıştı nihayet dördüncü de inebildi o arada kadının biri de bayıldı ve ölümü yakından hissetmek güzeldi.

burnunda sümükle dolaşan çocuk

nostaljik bir durumdur anlayana...

saint erecto

kendini çok bilmiş bir yazardır maalesef.