bugün

entry'ler (18)

94 lü sözlük yazarları

şahıslarından çook ümitli olduğum yazarlardır. kendimin gruba dahil olmamla hiç alakası yok.

noel baba başlıklarının artık çok sıkması

güncel olmaya çalışıp saçmalamak.

muhafazakar kesime hakaret edip rahatlayan laik

muhafazakarlığın bağnazlık olduğunu sanırken kendi bağnazlığını, yobazlığını anlamlandıramamış insan modeli. yazıktır ya.

götü kalkmış tıpçı

ben olsam beterini yapardım ne yalan söyleyeyim. adam çalışmış. bunların doktor türevleri vardır, asıl onlar çekilmezdir.

film başlamadan patlamış mısırı bitiren kız

su içse yarayan kızıdr.

dinlendiğinde ruhsal durumu düzelten şarkılar

(bkz: (vid #66206) )
fazla söze gerek yok.

uçaklarda sapık olmaması

o kadar yüksekte olmanın verdiği korkuyla kimsenin alenen cesaret edememesindendir.

en çekici erkek parfümleri

kenzo leaupar'dır, paco rabanne one million'dur.

espri yapmaya çalışıp espri yapmadım diyen tip

fıkrasına gülünmeyen adamın seyreden iki dakika içinde sarf edeceği kalıptır. (bkz: ) http://www.youtube.com/watch?v=8144l37GS-c

1 ocak esprileri

"hocam bir yıl geçmiş aradan, hala geçen yılın projelerini mi istiyorsunuz? " dur.

günlerden hangi gün olduğunu unutmak

yaz tatillerinde bolca yaşanan, şikayet edilmeyen ruh halidir.

adres soran adama valla bilmiyorum demek

genelde sonrasında tahmini bir yol tarifiyle birlikte kaybolmuş bir gariban bırakır.

hocaların yaptığı işkenceler

nöbetçi öğrenciye 15 kuruş verip git 2 tane ekmek al demek. hayır vakti zamanında halk ekmekte 10 kr luk ekmek vardı ama 5 kuruşu nerden bulmalı

elif şafak ve aşk kitabı

tam okumaya heveslenmişken ergenliğe yeni giren kızların bile elinde görünce okumaktan tiksindiğim kitaptır. hala da merak ederim.

ingilizce öğretmeninin ingilizce konuşmaması

açıköğretim fakültelerinde her bölümü açan bir ülkede gayet normal olan durumdur.

eğitim fakültesinde okuyan erkek olmak

kime yazacağını bilemeyen erkek olmaktır. zira o kadar çiçekten hangisini hangi sırayla koklayacağını bilemez er kişi. yakın çevreden tecrübeyle sabittir.

babasının işinden utanan evlat

yumurtadan çıkıp kabuğunu beğenmeyendir.

anneyi dövdükten sonra çöken pişmanlık duygusu

eylemi gerçekleştirene anneyi niye dövdüğünü sormak lazımdır, ayıptır.