bugün

entry'ler (10)

bir gerçek söyle

sanırım artık hiçbir şey hissetmiyorum. saf gerçeklik.

mke silah fabrikası müdürünün tutuklanması

yine alavere, yine dalavare. bu işin altından da iktidarın pis kokusu geliyor. netice de reza zarrab'a bilmem ne işadamı ödülü vermiş insanlar bunlar. artık doğrularına yanlış, yanlışlarına da doğru diyorum iktidarın.

hristiyanlar olmasa müslümanlar ne yapacak

Hele Jet-ski'ye binince bayağı bayağı müslüman görünüyor canım...

allahın sınama sistemi

Çok karışık bir sistemdir.
Kılıçtan keskin, kıldan ince köprüden geçirmek nedir ya??

kimlik bilgilerinin chp sitesinden çalınması

lan bu işi de CHP'ye bağladılar ya helal olsun vallahi. bu millet bu kadar zeka küpü işte...paraleldir, paralel.

chp döneminde kantinde bira satılıyordu

yaw bu iktidarın tehlikeli yönetimini görünce CHP gözümde melekleşti. kafa kesmesindense bira dağıtmasını tercih edenlerdenim.

ysk başkanının kimlik ifşası için ne oldu demesi

ülke ülke değil, felaketler yumağı. en son tüm ülkede elektrikler kesildiğinde böyle hissetmiştim. durmak yok, felaketler devam...

ensar vakfı nı inadına destekleyeceğiz

bu iktidarla ahlaksızlık ahlak haline geldi resmen. çocuk tecavüzleri, kadın cinayetleri, yolsuzluk, arsızlık, hırsızlık... genç yaşta yaşlandım bu ahlaksızların rahatlığı yüzünden.

kimlik bilgileri hırsızlığı

hiç şaşırmadım vallahi ne yalan söyleyeyim. bu ülkede iktidar bu olduğu sürece hiçbir şey şaşırtmayacak da. nükleeri tüple kıyaslayıp, bin ağaç keser on bin ağaç dikeriz diyen bir başımız var netice de...

değiştirmek istiyorsan kaos yaratacaksın

herkes anca konuşuyor, yok devrim yok kaos bilmem ne? iş icraate gelince herkes topuk amk.