bugün

entry'ler (162)

bugün benim doğum günüm uludağ sözlük

bunu burada paylaşarak ilgi çekmeye çalışmak ilginç geliyor bana ne oldu yani bu kadar insan kutladı da ? inanılmaz.. gerçekten inanılmaz..sözlüğün düştüğü seviyeye mi üzülsem böylelerine mi ..

25 yaş bunalımı

daha yeni ulaşabildim çeyrek asıra. kendim için 30 yaş notlarımı buraya bırakıyorum

30 olmadan bir mercedes al ve lütfen citroen'i sat
en az 2.000 euro maaş kazan
mutlu ol ama evli olma

hedeflerimin bazılarını başarıyla tamamladığım bir 25 yaş , at the same time ; yaşlanmanın verdiği huzursuzluk , olgunlaşmanın verdiği garip duygu , bir kız arkadaş ve bir araba dışında hiçbir şey getirmedin bana , umarım geri kalan senelerim daha verimli geçer

sözlük yakışıklılarının fotoğrafları

Hellö (:
görsel
Sözlük yakışıklıları demişler hemen geldim.

erkekler zeki hatun sevmez

Kesinlikle yanlış bana göre. Sapyoseksüel olduğumdandır belkide..

kardeşini balkondan atan çocuk

Bilemedim ki şimdi .. ne denir ?

erkek kediye isim önerileri

Benim kedimin ismi Amsterdam.

sözlükte sürekli cinsel içerikli başlık açanlar

Evet var böylesi gerizekalılar. Sürekli cinsel içerikli başlık görmekten bıktım. Ne tarz bir abazasınız olum siz ?

aşkın ömrü ne kadardır

Aşkın ömrü, beraber etkinlik yaparak , anı biriktirerek başlar ; senin eskiden onunla beraber yaptığında aldığın zevki onsuzken yaparak aynı keyfi almak ile biter .

namazın kuranda 3 vakit olarak geçmesi

Yeter ama bilader hergün bu tarz şeyler tartışmaktan bıkmadınız mı siz ? Yok namaz 3 vakitmiş yok sakız çiğnenince oruç bozulurmuş bilmem ne ! Daha önemli konular yok mu ?

geceye bir söz bırakıyoruz

Bu nasıl bir aşk ? Nasıl bir büyüdür Tanrım, neler yapıyoruz biz

seviştikten sonra yapılan ilk şey

Net sigara ve yanında bir bardak soğuk kola içmek. Naneli sigara daha güzel oluyor diye düşünüyorum

türkiye nin kalkınması için neler yapılmalı

Kişisel olarak yorumlarınızı beklediğim konular şunlardır ;
-ekonomik yönden
-ahlaki yönden
- toplumsal ve adaletsel açıdan
-basın açısından
- siyasal açıdan
-piyasa açısından

Türkiye güçlü ve kalkınmaya başlayan , toplumsal olarak reformlaşmaya ve ekonomik olarak üretim yönü ile üremeye başlayan bir ülke olmak için ne yapmalı ? Şu an içinde olduğumuz krizden ve yukarıda bahsettiğim sorunlardan kurtulmak için neler yapmalı ?

çift kişilik yatakta tek uyuyan yazar

Rahatına düşkün, serile serile uyumayı seven ; tek kişilik yatak azabını sevmeyen yazardır.

üniversite tavsiyeleri

ilk hafta tanıştığın o güzel kız senin o seneki düzenli ilişkin olacak, ondan kaç..

modern insanın en büyük problemi

Bence , Sırt ve bel ağrısı , kamburluk , düşünme yetisinde azalma ve hazır bilgiye konmaya çalışmak , modern çağ problemleri arasında başta gelir

sürekli oyun oynamaktan sıkılmayan erkek

kendimce 3 ayrı sınıfa koyduğum erkek modelidir ;
- kız arkadaşından ayrılıp aşk acısı yaşayan veya ruhsal olarak üzüntü (boşluk) içinde olup bunu oyun oynayarak unutmaya çalışan erkek,
- gerçekten oyun oynamayı seven ve ideali olan gelecekte buna yer veren erkek ( espor vs ) ,
- sosyal hayattan biraz olsun uzaklaşıp sosyal hayatta kendine yer bulamayan , oyun hayatı içinde iyi oyun oynadığı için kendine yer bulan erkek.
Peki gamer kardeşlerim ; siz bunlardan hangisisiniz ?

etkisinden kurtulamadığımız filmler

Babam ve oğlum filmi. Değişik bir şekilde kalbime dokunmuş tek filmdir.

sözlük yazarlarının ilk 5 sevgilisinin adı

Ne kadar kendimi zorlasam da ilk 5 sevgilimden sadece ilkini hatırlayabiliyorum. O da ilk olduğu için.

aileden işitilen klişe laflar

"Bak ayşe teyzenin kızı doktor olmuş bekarmış bi tanış istersen belki iyi anlaşırsınız ".

güne bir erkek yalanı bırak

Hayır hayır kesinlikle yanlış anladın..