entry'ler (27)

gerçek dünyada hayal ile yaşamak

Bu tür insanlara denilecek tek şey hayallerle yaşayanı gerçekler siker.

30 sene içinde yok olacak şeyler

Uzun adam toprak olur ülkede yol haricinde bir şeyler yapılmaya başlanır.

kara çarşaflı kadınlar

görsel

içerde

Şahsen bu ülkede çıkar davasına bitirilen o kadar güzel varken bu dizi onların ancak gölgesinde kalır buna verilebilecek en güzel örnek 46dır.

ahiret diye bir şey yoktur

Şahsen ilahi bir mekanda yaşanacak sonsuz acı veya sonsuz refah durumunun olası olduğu düşünmüyorum fakat konuyu bu denli ufaltmak ve küçümsemek yersiz.

100 sene sonra hiçbirimiz olmayacağız

100 sene öncede hiçbirimiz yoktuk en büyük dert bu olsun.

ülkenin batmasından zevk alan solcu zihniyeti

Ülkenin batmasından zevk almaktan ziyade ülkenin aydınlanması için çaba harcayanlardır asıl sol zihniyetliler lakin bütün ırklarda dinlerde ve siyasi görüş tarzlarında da bulunduğu gibi şüphesiz bu düşünceye sahip insanlar arasında da şuursuz ve bilinçsiz insanlar vardır.

donald trump

Siyasi olarak pek deneyimli olmamasına rağmen girişcilik ve yatırımcılık konusunda özdllikle gayrimenkul alanında son derece başarılı ve bir o kadar varlıklı bir birey.

türkleri yeniden iç anadoluya sıkıştırma planı

Türklerin bulundukları coğrafya yayıldıkları alandan ziyade içerisinde oldukları ortamlarda itibarsız dengesizleştirilmesidir asıl sorun.

eşcinsellik

Kendi şahsım adına saygı duymadığım bir görüş insanın doğasına yaratılışına aykırı bir durum.

soma da evet çıkması

Soma samsun sivas bunların be farkı vardır ki birbirlerinden atamın ayak basıp milli mücadele başlattığı topraklarda dahi bu yapılabiliyorsa insanlar ecdadından yaşadıklarından hiçbir şey anlayamıyor hiçbir ders çıkaramıyor demektir.

zippo

Tek kelimeyle harika bir obje ben yakın zamanda aldım gayet memnunum görünüş olarakta harika fiyatının hakkını veriyor.

çomar kimdir kime denir

Çomar genel olarak görüşleri başkalarının güdümünde fikri düşünceleri ve eylemleri kendi mantığına dayanmayan koyun gibi güdülmeye muhtaç içinde bulundukları kötü durumunda kurtarıcı arayan cehalet topluluklarında bireylerin ismi.

kemal kılıçdaroğlu

Toplumsal bir hareket başlatmak için yeterli bir liderlik vasfı bulunmuyor bence ayrıca bir siyasi partinin özellikle chp gibi büyük kitlelere hitap eden bir partinin başında bulunması gereken ideal liderden çok uzak bir karaktere sahip.

siroz olmak

Hastalık nasıldır insanı nasıl etkiler sonuçları nelerdir bilmiyorum ama bu hastalığa yakalan insanın çok güzel vakitleri sofraları olmuştur hasta olacak olsam ilk tercihim olurdu.

kaktüs

Dünyanın en boş beleş evrene tabiata katkısı bulunmayan bitkisi.

toplumlar hak edildikleri gibi yönetilir

Yapılan değişiklikler ile ülkemizin ve tabiki bizlerin hayatları olumsuz yönde etkilenecek ve zaten pek bulun refah mumla aranır hale gelecektir.

gora vs arog

Gora daha ince esprilere ve derin bir mizaha sahip.

sigaraya başlamama nedenleri

Sigaraya başlanmaz mı sigara güzel nimet.

mordor evet diyor

Mordor şafağı görebilecek mi elf gözlerin neler görüyor legolas.