bugün

entry'ler (44)

lüks anlayışı

hayvanları koruma derneği üyesiyken, bir açılışta kürk giymek bu işin olmazsa olmazı.

liseden sonra geçen hayat

kalbin atış ivmesi aşşağıya doğru bir eğri çizmeye çoktan başlamıştır.

trabzonspor un büyük kulüp olamama nedenleri

egemen korkmaz beşiktaşa gitti diye forumlara o. çocuğu yazılarıyla doldurmaları bile yeterli sebeptir.
aha şimdi biri gözüme çarptı: http://www.facebook.com/p...%B0YENLER/121939154489797

bosnaq

mükemmel benzetmesini ayakta alkışladığımdır.
(#13565085)

1 50 boyunda düşük bel kot giymek

1 50 boy mu olur lan şakadır şaka.

uludağ sözlük gold üyelik saçmalığı

çıktığı an ekşiyeceğim durumdur.

yazarların sempati duyduğu araba markaları

hyundai coupe.

fok balıkları çok yalnız

fok balıkları zikişmeyen tek canlıdır.

romalı

yanlış yere yazılan nickaltılar. (bkz: romali) neyse teşekkür ederim hepinize tek tek.

nickaltının boş olmasının etkileri

evet benim hiç nickaltım yok. etkileri de şöyle:
yabancı bir şehirde gibiyim, kimse tanımıyor dilini bile bilmiyorum insanların sanki. yeni geldim diye belki ziklenmiyorum. belki de futbol takımımı daha sağlam tutmalıyım ya da ne biliyim, atatürkü eleştirmeliyim ki şakirt olayım nickaltım dolsun. öyle işte ...

uludağ sözlük neden oylamıyor

oy yoksa insanın yazma hevesi de kaçar. oylayın, oylanın.

en iyi ürün benim mesajı veren reklamlar

akaryakıt reklamlarında ürün öylesine övülür ki amnkyom benzinliğe giderken yakıtı koyduktan sonra pompacı, araba performans manyağı olacak uçacak sanırsın, ama araba halen 160 yapar.

reklamlardaki bilinçaltı mesajlar

hedef kitleyi 12 den vurmak için reklama sex objeleri yerleştirmek bu işin sırrıdır.

gurbetçi futbolculardan kurulabilecek en iyi 11

oldu olacak mehmet scholl ü de kadroya alsaydın denilecek başlığımsı.

hıncal uluç un galatasaray ı yerlere vurması

hıncal uluç kimsenin anlatmaya cesaret edemediklerini abartılı bir dille anlatan spor yorumcusu. zaman zaman doğru şeyler söylemiyor değil...

eski sevgilinin facede sizi tekrar eklemesi

sizden sonraki sevgili boynuzlamış, bi peçete gibi kullanıp atmış veya senin katlandığın bütün lanet huylarına katlanamamış ayrılmıştır muhtemelen. seni çok sevdiği için değil, kırılan kalbini tekrar çalışıp duruma getirip senin hayatının içine etmek için geri dönüyor dikkat et! ve unutma sen onun hayatında hiçbir zaman ilk adam olamayacaksın. sen onun yedekte tuttuğu, zor zamanlar için sakladığı, salak bi aşıksın.

sigara içen futbolcu

mesut özil
tümer metin
zinedine zidane
ayrıca klübün değil kulübün yazmasını bilmeyen insanlar var.

uludağsözlük trollerinin salak olmaları

(bkz: #13055177)
ve yazın kopyala yapıştır yapmışsın canım kardeşim yıldızlı bakınızları da kopyalamışsın cümlenin sonundaki onu bari sileydin.

hastası olunan sözler

silgi kullanılmadan yapılan resim hayatın kendisidir. çünkü hayat yediğin kazıkların tecrübesinden ibarettir.

terörist cesedinden organ nakli olur mu

operator doktor olarak, gayet tabi sokak köpeklerine bir takım organ nakli gerçekleştirebilecekleri müjdesini burdan vermek istiyorum.