bugün

entry'ler (8)

nizip

turkiyenin en boktan kampusu universite adayi kardeslerim sakin burayi tercih etmeyin oncelikle nedenlerinde basliyim kampus sehre 7 km uzakliktaki bir koye kurulmus sozde kampusun icinde nizip myo ve egitim fakultesi var ulasim skintisi had safhada servisciler birer maganda insanlari tam bir barbar hocalarin gerci hoca demeye bin sahit cogu torpille atanmis kisiler ve prof havasindalar bilgi namina hicbisey bulamazsiniz yok eger ben okumaya deil eglenmeye erkek bulmaya kiz bulmaya geliyorum diorsaniz burasi tam size gore orospuluk ve pezevenklik sanatini burda guzel bir sekilde icra edebilirsiniz
siyasi olarak cogu yerde oldugu gibi mhp ve pkk sempatizanlari bulunuyor lakin hepsi birer cahil am hastasi gerizekalilar toplulugu ulkucusude apocusuda ayni bokun laciverti. umarim uyarilarimi dikkate alirsin yok eger almassaniz ben burayi merkez zannediyordum seklinde gote giren semsiye acilmaz misali konusmalarda bulunmayin

halkların demokratik partisi

Game of thronesdaki yabanillarin duvarin karsi tarafina gecmek istemesi gibi biseydir.

cem adrian

Cem adrian muthis bi sesdir naiftir guzeldir dobradir dogaldir son derece normaldir gayet normaldir.

7 haziran 2015 genel seçimleri tahmini oy oranları

Akp % 43
chp % 28
mhp % 16
hdp % 9 maalesef.

travesti denince ilk akla gelenler

Gaziantep nizip ilcesi kucuk bir yer olmasina ragmen metrekareye dusen travesti sayisi bir hayli fazla.

türkiyenin en kaliteli 10 insanı listesi

Cem adrian fazil say meral aksener murat yildirim ilber ortayli duygun yarsuvat ali babacan mehmet demirkol ercan taner ramazan özkan.

akp nin oy oranının yüzde 40 ın altına düşmesi

bingöl urfa bitlis gibi kürt illeri disinda batman diyarbakir van siirt sirnak mus hakkari mardin sehirlerinde dibe vurmasi an meselesi.

osman pamukoğlu

Aponun dogum gununde masaya cikip pastaya postaliyla basacagini idda eden adam bekliyoruz.