bugün

entry'ler (225)

senin ben ta amk diyemediğiniz kişiler

transfer olduğum takımın hocası.

ensei tankado

tek yumrukla bayıltan yazardır.

ruhi çenet

spastik özürlünün teki amk. youtubedaki veletlerin götünü kaldırmasından dolayı kendini bir sik sanan sikko.

hayata karşı dik tutmak

Tutarsın ama başını.

intihar notuna yazılacak tek cümle

Selamün aleyküm ha bu arada.

biliyormusunuz bilmiyorum ama

Dolar 3 tl oldu.

sony xperia z5

Evet bir xperia sevdalısı olarak z5 başlığını açmak bana nasip oldu bundan dolayı çok mutluyum (boş laflar kısmı). Telefondan bahsedecek olursak adı nerdeyse duyulmamış olan z3+,z4 olarakta geçen bir başarısızlıktan sonra gerçekten iyi bir çıkış oldu. Z5: z5 compact, z5, z5 premium şeklinde 3 modelde çıktı aralarındaki fark boyutları ve çözünürlükleri ve compactta 2 gb ram var. Z5 premium dünyadaki ilk 4k ekranlı telefon olmakla beraber dünyadaki en hızlı optik netleyen telefon olmayı başardı onun dışında telefonun z5 serisinin çokta bir numarası yok telefonda snapdragon 810 bulunuyor bu arada. Telefon gayet şık heleki z5 premiumda aynalı cam kullanılmış dahada güzel olmuş, alınır yani sony kalitesi da, neyse karmançorman bir inceleme yaptım kendimce z5 candır alın sony ye can katın.
(bkz: başlık yazamayan adam)

yazarların yaşadığı ilginç anlar

Saat 21.00 civarı ablam yanımda oturuyor bende televizyonda boş boş bakınıyorum neyse " ben efsaneyim " filmini gördüm milyon kere izledim filmi ama yine izliyoz işte neyse filmin ortalarına geldik ablamla filmi değerlendiriyoruz bende sonu keşke böyle bitmese adam öldükten sonra ne anlamı var amk diyorum ablama, kendi içimdende keşke sonu farklı bitse diye geçiriyorum, neyse ablama bir kaç defa öyle sonunda adam ölmese felan zart zurt dedim oda ozaman ne anlamı var dedi. Her neyse filmin son sahnesine geldik hepinizin bildiği o kadın zombi iyileşiyo onun eşi camı çerçeveyi indiriyo neyse kadınla çocuk kaçıyo adamda el bombası atıyo ölüyo ya heh o kısıma geldik işte her şey o zombi kadının iyileşme sahnesine kadar normal işte zaten 5-6 defa izledim bitsede değiştirsem diye bekliyorum. Ardından yaşanan diyologlar.
- Lan bidakka noluyo lan kadın kapıyı açmaya gidiyo böyle bir sahnemi vardı abla ?!?!?
- Bende hatırlamıyorum böyle bir sahneyi
-Abla adam dışarı çıktı. Dışarı çıkmadığına eminim!!!!!
-Derin sessizlik
-Sessizlik
-Sessizlik
-Film bitene kadar sessizlik
-Ardından ablamla 2 dakika boş boş bakışma
-Lan adam ölmedi amk, noluyo abla!!
-Alper sonu değişsin diye diye değiştirdin.
Ardından internete ben efsaneyim sonu yazana kadar özel bir gücüm var zannettim la meğer filmin iki tane sonu varmış mk. Akşam akşam ekşın yaşadım ablamla ama o internete bakana kadar yaşadığım şeyleri burda anlatamam yani tarifi yok.

guitar flash

çakma guitar hero. ama bu güzel çakma. 5 liralık rayban gerçeğinden ayırt edilmez ya he onan işte kaliteli oyun yani.

babadan alınan nasihatler

"arkadaşlarını ailenden önde tutma, o anı yaşa bitsin. tekrar kendi hayatına dön, emin ol zor durumda olduğunda çoğu kaçacak yanında sadece aileni bulabileceksin. hayatımda yaptığım en büyük hata bu ailemi dağıttım ama geçte olsa anladım."

sözlük yazarlarının idolleri

kendi kendimin idolüyüm henüz bana layık bir idol bulamadım.

bubituzak

çilekeş kalitesini yakalayamamış abi bu nedir ya nerde o çilekeş nerde görkem karabudak. bu grup nasıl bukadar düşer diyorum başkada bir şey demiyorum.

mizahtan anlamayan yazar

ulan gül geç adam espiri yapmış demek yerine sen nediyon lan amk diyen yazar tipidir.

iddaa dan gelen parayla zekat vermek

sevaptır.

sözlükte vakit öldürmek

salakça eylemdir ama yapıyoz işte.

cetinerselcuk

iş aramaya giden yazar.

kemalist kokusu

demokrasi kokuyodur.

gönlünü gönlüme ömrünü ömrüme

allahım sen bizi koru yarabbim.

uludağ agm partisi

uludağ agm (am göt meme) partisi kurulmuştur hepinizi bekliyoruz.

atomu müslümanlar parçalamıştır

rte'nin söylemesi muhtemel sözdür.