entry'ler (97)

ekmek

yüzde bileşeni; buğday unu % 38,00
içme suyu %54,00
ekmek mayası(s.cerevisae) % 6,00
katkı maddesi % 0,50
gıda sanayi tuzu % 1.50 olan mamul.

facebookta allahını seven paylaşsın bağlantıları

insanlıklarından şüphe ettiğim insanların dini inançlarını facebook gibi ortamlarda bile kullanmaya çalışan soytarıların
bağlantılarıdır.

gote kacanin acisi gozlerden belli olur

yenilen sağlam bir kazığın acısının,kazığı yemiş olduğun organdan vücuttaki kimyasal reaksiyonlarla diğer bir organa aktarılmış halidir.
-belirtileri gözlerde yaşarma,anlamsız bakışlar,malca çevreyi süzmeler v.b.

atatürk de bir insan değil mi yahu

bu başlığı açabilmen,internet aracılığı ile sesini bu kadar rahat duyura bilmen atatürk ve ona inanan onu seven insanların sayesindedir.
-atatürk ü sıradanlaştırma çabaları ucuz ve basittir ve mümkün olmayacaktır.
-ayrıca atatürk e inanan ve onunla birlikte bu mücadele içinde olan bütün insanları da sıradanlaştırmaya çalışıyorsunuz ve eminim o insanların arasında
senin atalarında vardır ve senden utanıyorlardır..

1 1 8 3 3 rakamları toplamının 16 olması

rakamlarla dört işlem yapmak değil,beni asıl üzen şey okul numarası 11833 olan çocuğun intihar ettiği söylentileridir.

evrim teorisi

'evrim evrim dediğin nedir ki gülüm ben senin için hayvanlığı göze almışım.' felsefesinin başlangıç noktasıdır.

facebook ta allahını seven paylaşsın bağlantıları

insanlıklarından şüphe ettiğim insanların dini inançlarını facebook gibi ortamlarda bile kullanmaya çalışan soytarıların
bağlantılarıdır.

üç harfli kelime aşk

çok somut ele alınırsa,vücudumuzun salgıladığı feronom maddesidir.aşk vücutta feronom maddesinin salgılanmasıyla başlıyor, beynin ilgili bölümlerini uyarıyor ve aşk doğuyor.
--aşkın yerini sevgiye bırakması da hormonlarla ilgili. zamanla serotoninin azalması, oksitoksinin artmasıyla, aşk yerini zamanla sevgi ve şefkate bırakıyor.
--yani tamamen hormonsal bir durum.

bir insanı kürt olduğu için sevmemek

kürt olduğu için değil ama kürt faşizmi yapıyorsa sevmemek mümkündür.
--zira bu mühim mesele için savaş veren türklerde eşitlik için savaştıkları kürtlerden utanmaya başlamıştır.
-yaratılanı sevelim yaradandan ötürü bize uzak bir düşünce değildir.

cahil bir babanın çocuğu olmak

birden fazla babaya sahip olmaktan daha iyi bir durum.

şiir

kızların çok sevdiği fakat sanatı icra eden kişi sayısı bakımından erkeklere oranla çok az olduğu sanat dalı.
--bundan yola çıkarak şu genellemeyi yapabiliriz;
erkekler daha hassas daha duygusal ve daha kırılgandır*~

400 bin kisiye oral seks vaadi

fazla masturbasyondan dolayı penisinin elinde kalmsı an meselesi olan hemcinslerim için reddedilemeyecek bir vaad.

kızların da mastürbasyon yaptığı gerçeği

kızların da erkeklerin de mastürbasyon yaptığı bir gerçekte bu başlık nasıl bir beyin masturbasyonunun sonocudur,orası büyük bir muamma denilebilecek hadise..

seks zevkli olmasa olabilecekler

-bazı insanlar,üreme organı yerine beyinlerini kullanmaya başlardı.

sevgiliden soğuma sebepleri

karşındakinin buzdolabı gibi soğuk olması.

sevgiliyle 8 saat telefonda konuşmak

alexander graham bell'in kemiklerini sızlatan insan tipi.

fakülte bitirmemiş insanların cahil olduğu gerçeği

ben bu başlığı açan insanın fakülte bitirdiğinden şüpheliyim diyerek tanım yapma gereği duymadım.
--entry de basettiğiniz entellektüel hiç kimse insanları bu kadar aşağılayıcı bir başlık açmaz...

çıkma teklifinden önceki cesaret süreci

erkeler için 2 çeşit çıkma durumu vardır bu durumlar teklif çeşidini belirler;

1.abazanlığın tavan yaptığı yani beyin fonksiyonlarının üreme organına aktarıldığı ruh hali,

-lan çok kötüyüm kim gelirse...diye başlayarak elde edilmesi en kolay ava yönelme,
-genellikle en çirkin ve asosyal olanlar hedeftir ve avcı avın verdiği cevapla ilgilenmez sadece hedefe odaklanır
hayır yada evet sonuç değil engeldir ki bu durumda hiç bir şey hissedilmez..

2.duygusallığın tavan yaptığı hayatın boş olduğu ve biri tarafından benimsenme isteği yani beyin fonksiyonlarının
kalp organına aktarıldığı ruh hali;

-seviyorum lan,bu kız benim ağzıma s..diye başlayarak elde edilmesi en zor kişiye yönelme,
-genellikle erkeğin türünü reddederek avcı konumundan av konumuna geçmesi ve kendine güvensizliğin hat safhada olduğu an,
kur yapma dönemini tamamlayan erkek(çay içelim mi,takip ettiği kızla tesadüfen karşılaşma numarası,en samimi ortak arkadaşları
araya koyarak toplu faaliyetler (sinema,tiyatro,konser v.b)çeşitli dönemlerin aşılması ve artık ikili diyalog kurulacak
kadar samimiyet oluşmasıyla biter ve açılma teklif aşaması başlar,

bu da kendi içinde teklif etme yöntemlerine ayrılır;

örn;aşırı doz alkol sonrası hedefe açılma cevap hayırsa-hatırlamıyorum ya..
telefonla konuşurken açılma cevap hayırsa-ben öyle demek istemedim yada arkadaşlar aramış cebimden ben değildim..
arkadaşlarının damardan verdiği gazla etkisini yitirmeden açılma cevap hayırsa-saçma felsefi bir kaç cümle..
kendine olan güvenini toplayarak ilk gördüğün yerde açılma cevap hayırsa-arkana bakmadan uzaklaşmak ve eve kapanma dönemi..
v.b.

eğer kızın cevabı evet ise anlamsız bir tebessüm,yüzde anlık bir mallaşma ve aşırı doz kendine güven duygusu,mutluluk.

fakat cevap ne olursa olsun sonuç olarak erkekler hep pişman olacaktır.çünkü gördükleri şey buz dağının su üstünde görünen kısmıdır
'kızların illüzyonu' budur işte...

çıkma teklifinden sonraki bir dakika

erkeler için 2 çeşit çıkma durumu vardır bu durumlar teklif çeşidini belirler;

1.abazanlığın tavan yaptığı yani beyin fonksiyonlarının üreme organına aktarıldığı ruh hali,

-lan çok kötüyüm kim gelirse...diye başlayarak elde edilmesi en kolay ava yönelme,
-genellikle en çirkin ve asosyal olanlar hedeftir ve avcı avın verdiği cevapla ilgilenmez sadece hedefe odaklanır
hayır yada evet sonuç değil engeldir ki bu durumda hiç bir şey hissedilmez..

2.duygusallığın tavan yaptığı hayatın boş olduğu ve biri tarafından benimsenme isteği yani beyin fonksiyonlarının
kalp organına aktarıldığı ruh hali;

-seviyorum lan,bu kız benim ağzıma s..diye başlayarak elde edilmesi en zor kişiye yönelme,
-genellikle erkeğin türünü reddederek avcı konumundan av konumuna geçmesi ve kendine güvensizliğin hat safhada olduğu an,
kur yapma dönemini tamamlayan erkek(çay içelim mi,takip ettiği kızla tesadüfen karşılaşma numarası,en samimi ortak arkadaşları
araya koyarak toplu faaliyetler (sinema,tiyatro,konser v.b)çeşitli dönemlerin aşılması ve artık ikili diyalog kurulacak
kadar samimiyet oluşmasıyla biter ve açılma teklif aşaması başlar,

bu da kendi içinde teklif etme yöntemlerine ayrılır;

örn;aşırı doz alkol sonrası hedefe açılma cevap hayırsa-hatırlamıyorum ya..
telefonla konuşurken açılma cevap hayırsa-ben öyle demek istemedim yada arkadaşlar aramış cebimden ben değildim..
arkadaşlarının damardan verdiği gazla etkisini yitirmeden açılma cevap hayırsa-saçma felsefi bir kaç cümle..
kendine olan güvenini toplayarak ilk gördüğün yerde açılma cevap hayırsa-arkana bakmadan uzaklaşmak ve eve kapanma dönemi..
v.b.

eğer kızın cevabı evet ise anlamsız bir tebessüm,yüzde anlık bir mallaşma ve aşırı doz kendine güven duygusu,mutluluk.

Fakat cevap ne olursa olsun sonuç olarak erkekler hep pişman olacaktır.Çünkü gördükleri şey buz dağının su üstünde görünen kısmıdır
'kızların illüzyonu' budur işte...

bir konuyu uzatmak

mevzuyu hadiseden uzun tutma halidir...bu tür hadiselere aşırı dozda maruz kalan dinleyici kişilere de görünen yan etkiler;
-aşırı stres hali,afakan basması,kıl-tüy dökümü,dinliyor gibi görünerek anlatıcıya içinden yaratıcı küfürler etmek,mide bulantısı,hayata karşı bir anlamsızlık v.b.

bu tür durumda yapılması gerekenler;
-o bölgeden acilen uzaklaşma,duyu organlarını yardımcı aletlerle tıkama,beyni kapatma hiç birini yapamıyorsanız,allahım aklıma mukayyet ol diyerek bildiniz bütün duaları okumak ve tanrıya sığınmak...