bugün

entry'ler (18)

kuran ı kerim okumak

okumak sünnet, dinlemek farzdır.

türk halkının seksi sevmesi

(bkz: türkiyede en çok izlenen dizinin aşkı memnu olması)

ankara denince akla gelenler

memur ve öğrenci kenti.

kesik suların gelmesiyle musluğun çıldırması

pat pat pat diye birdenbire sesler çıkarıp korkmama sebebiyet veren durum.duyunca titreme gelir zaten korkudan.

en samimiyetsiz laflar

Yaşadığım bir olay şudur ;
1. Kasiyer başka elemana yanındaki kasiyerin ismini sordu öğrendikten sonra dönüp dedi ki "tatlım şu parayı bozar mısın?" bu ne samimiyet yahu?

ramazanda sokak ortasında sigara içenin amacı

amacı dayak yemektir muhtemelen.

masaya yumruk atıp bağırmak

tabağın bardağın kırılmasına yol açan hadise.

diyarbakır özerklik ilanına hazırlanıyor

bence de terörün başlangıcından hatta cumhuriyetin ilanından itibaren uygulamaya alınan ancak kürtlerin araplar gibi kolayca uyutulamaması yüzünden bu günlere kadar gerçekleşemeyen bir idealdir. bu süreci ak parti iktidarı daha da hızlandırmıştır. amerika bağımlılığı bizi bölecek bir gün. bu muhtemelen 2023 olacak.

hem pkk yı savunup hem türkçe entry giren yazar

ama sonuçta kürtçeyi anlamayanlar da var mecbur Türkçe konuşmaya.

not: kahrolsun pkk.

cep telefonlarının kendilerine özgü sorunları

samsung l700 mesela eski telefonum sürekli reset atardı durduk yere düzgün de çekmezdi 6 kere * servise yolladım ama yapamadılar değiştirdim ben de.

sinirlenince fuck diyen insan

ben fak diyorum fuck da ne? o değil de lanet olsun diyene kadar onu demeyi tercih ediyorum yoksa küfürümü ederim her türlü.

adamın ağzına sıçan şarkılar

müslüm baba - hasret rüzgarları.
3 doors down - here without you.

amy winehouse un vefat etmesi

yahudilerin lobisi olmasa sokak barlarında şarkı söylemekten ileri gidemeyecek, uyuşturucuyla tanışamayacak birisiydi. bir tek şarkısını bile dinlediğimi hatırlamıyorum.

pkk için topyekün tedbir almanın vakti gelmiştir

dün ortaya çıkan özel harekatın askerle işbirliği yapması konusu içimde bir umudun doğmasına sebep olmuştur. zamanında ne büyük işler yaptıklarını bilmeyenimiz yoktur. ama tabiki buun sonucunda psikolojisi bozulana yardım edilmesi de gereklidir.

evladı için meyve soyup odasına kadar getiren anne

lise döneminde çat diye kapıyı açtığında oğlunu ders çalışırken değil de çok farklı şekillerde yakalayan annedir.

jip denince akla gelen

range rover, grand cherokee, porsche cayenne olabilir bunlar efsanedir gözümde.

e book dururken kitap okuyan ağaç katliamcısı

@1 steve jobs olmalı. o değil de e book okuduğun aletler yapılırken hiç mi ağaç kesilmiyor sanıyorsun?

bir kadına söylenebilecek en ağır söz

- bıyıkların uzamış kesmeyi denenemelisin sakalları da unutma.