bugün

sevdiği entry'ler

ayı ikiye bölüp düşmanı ikiye bölememek

Hobi olarak ayı ikiye bölenlerin çelişkisidir.

Sen kalk ayı ikiye böl, geride hiçbir iz kalmayacak şekilde birleştir sonra savaştan savaşa atıl.
Sonra,Vay efendim okçular niye tepeden indiniz vay efendim niye ganimete çöktünüz vay efendim 'Şehri böyle komple saracak şekilde hendek kazalım' gibisinden melih Gökçek gibi laflar et...

La sen ayı böldün la ayı.
Tek hamlene bakar düşmanın içinden geçmek. Kılıçla kalkanla ne uğraşıyorsun?

Edit: adaletten yana olan peygamber, kendisi öldükten hemen sonra ümmetinin katliamlar yapmasını görmüş müdür acaba cennet denen yerden?
Arap ırkçılığını görmüş müdür? Din adı altında yapılan zulmü görmüş müdür?

çayı şekersiz içen insan

benimdir.

çayı şekersiz içen insan bile sizin konuştuğunuz kadar bu konuyu konuşmuyor amına koyim. bi siktirin gidin.

izmir de 9 yavrusunu emziren köpeğin öldürülmesi

(bkz: orospu çocuğu)

öldürenlerin kürt uyruklu olması olasıdır..

edit: inşaat ustasıymış, kesin kürt o zaman!

yine yürekleri parçalamıştır. insan bir cana nasıl böyle kıyabiliyor. yine cezasız kurtulacaktır allahın belası. ettiğini bu dünyada bulsun inşallah.

Bir anneyi vurmaktır. Geriye kalan 9 yavrunun hayatını karartmaktır. Ne diyelim, insan bir amipten bile aşağı olabiliyormuş.

askere küçük kızını sikeceğim diyen polis

(bkz: iç düşman)

ulan nasıl bir ülke olduk be? insan onurunu nasıl kaybettik? o darbecilerin zaten amına koyayım da, arkadaş 10 aylık kızını diyor benim söylemeye dilim varmıyor kafayı sıyıracağım. şaka montaj bir şey olsun yoksa ben bu insanlara nasıl güveneyim? nasıl namusumu emanet edeyim bu mantelitede olan polislere?

derhal görevinden alınmalıdır. ama aslında böyle pislik bir ülkeye müstehaktır bu adam.