bugün

entry'ler (10)

english town

dolandırıcı falan olmayan güzelim site. senin ilk ay 1 euroya kayıt alırken imzaladığın sözleşmede 1 ay sonunda iptal edilmezse otomatik olarak yenilenir diye ibare bulunuyor. klasik türk mantığıyla hareket edip, hiçbir sözleşmeyi okumadığımız için hemen karşı tarafa bok atarız.

gerek canlı sınıfları, gerekse gramer bölümleri oldukça keyifli. konusarakogren.com'un yüksek fiyatları sebebiyle buraya devam etmeyi düşünmekteyim.

izmirli kızını üstsüz güneşlenirken yakalayan baba

bazı amına koduğumun atmıkları, herkesi, kendi gibi beyaz külotla denize girdiğini zanneder, üstüne de gelir burada olmayan şey üzerinden bok atmaya çalışır izmir'e, izmir insasına ve kültürüne.

sen git kumda çomarlık yap, bak seçimler de yaklaşıyor koş yala efendinin taşaklarını, soğumaya başlamıştır.

olmayan babadır, olsa da sikimde olmayan babadır.

başıboş sokak köpeği

bizim mahallede olanları her fırsatta beslediğim, besledikçe minnet duyduklarını hissettiğim mükemmel ötesi varlıklardır. gözlerindeki o hüzünlü bakışlar insanı derin düşüncelere sevk eder.

işten dönerken beni gördüklerinde sanki işten dönen babasını karşılayan küçük çocuk gibi dikiliverirler karşıma. gözleri hafif baygın, kuyrukları pervane misali sallanarak.

sonra dayanamam, eve girmeden gider bakkaldan o gün zengin isem salam, orta halli isem bir somun ekmek, fakir isem de kremalı bisküvi alıp beslerim sanki dünyadaki bütün açlığı ben bitirecekmişim gibi.

özledim şimdiden kerataları, bekleyin la az kaldı mesai bitimine.

üniversitenin ilk günü

bütün üniversite hayatını paylaşacağın kankanla veya sevdiceğinle tanışma günüdür bu ilk gün belkide. hayatının en özgür yıllarının başladığı gündür bugün. yıllar sonra hatırladıkça hüzne boğan gündür bu üniversitenin ilk günü.

trombosit bağışında bulunmak

birkaç kez denememe rağmen bir türlü başaramadığım, alete bağlanır bağlanmaz bayıldığım olaydır.

ihtiyacı olanın değerini çok iyi bildiği, insanın başına gelmeden önemi kavranamayan eylem.

babayla kavga etmemek

ahlaksız kişinin yapmadığı harekettir. ahlaklı olan babası ile kavga etmez.

türkiye için canını verecek olan tip

din ve milliyetçilikle beyni yıkanmış, beynini düşünmek yerine itaat etmeye programlamış tiptir. halbuki bu tip beynini kullansa, savaşmak için kendisini değil de bu mesleği seçenlerle birlikte karşı tarafı nasıl halt ederim diye düşünse ülkesine, milletine, bayrağına daha çok faydası olacaktır.

yoksa 20 yaşına gelip hayatı boyunca eline silah almamış bu tip, daha ilk çatışmasında gözüne araba farı tutulmuş tavşan gibi kalacaktır.

borç vermek

yıllar sonra sözlüğe girmemi sağlayıp, konu hakkında derdimi paylaşacak yazılar yazdırmaya yarayan nane. kesinlikle vermeyin demiyorum çünkü karşıdakinin ihtiyacı var belli ki ve onun durumunda senin olmayacağının da garantisi yok.

ama borç verdikten sonra yaşayacağınız stres ile başa çıkmayı öğrenmeniz gerekmektedir. Hele ki borcunuz on binlerce lira ise saçlarınız için saç dökücü şampuan kullanmanıza gerek yoktur, her halükarda dökülecektir onlar.

velhasıl kelam borç verin. ödendiği takdirde güzel şey, ihtiyacı olanı rahatlatmak daha da güzel bir şey.

kahin ahtapot paul le var mısın iddaaya

şimdi hollanda mı kazanacak yani bırak ahtapot kendine gel. bir şeyi de bilmeyiver artık bütün servetim ispanya'da, xavi'de, iniesta'da.

eğer ki ispanya bi kazanmasın seni en dandirik balık restorantında kalamar yapmassam. kahinmiş. pehh

güzel kızların da sıçtığı gerçeği

yapmayın ya hayır hayır şimdi jessica alba da mı sıçıyor.yok yok jennifer lopezde sıçıyor dersiniz siz şimdi.