bugün

entry'ler (210)

türk televizyon tarihine damgasını vurmuş dizidir

asla ezel değildir, khenuan imirzalıoğlunun bundan önceki dizisi "acı hayat" da aynı ezeldir, başta eziliyor fakir sonra ortamı dağıtıyor vesayri yeter lan bi kerede ezilen ezilsin dedirtiyor .

23 haziran 2010 nicolas mahut john isner maçı

büyük bi ihtimal kazananın atılan yazı tura ile belirleneceği maç, onuda atarlar dik düşer o derece.

sözlük yazarlarının favori filmleri

(bkz: shawshank redemption)
(bkz: the green mile)
(bkz: pulp fiction)
(bkz: the godfather)
(bkz: the godfather II)

vuvuzelayı icat eden adam

sağırdır.

vincent enyeama

fm serilerinin tümünde büyükler tarafıdan kapılan onun için hiç teklif bile verilmeyen kaleci. 500.000€ ya direkt kendini satmaktadır, o kadar ucuzdur ..

2018 rusya dünya kupası

vuvuzela nın olmadığı biryerde olmasını arzuladığım organizasyon 48 ayın sultanı ...

okul kantinine burger king açılması

ted ankara kolejinde olması gerekendir.

şeriat isteyen insana söylenebilecek tek laf

söylenecek laf kadından erkeğe değişir , erkek şeriatde birsürü karıya sahip olurken hiçde ses etmez açıkçası o bakımdan bende isterim 3-4 karım olsun hergün paşalar gibi hizmet göreyim *. bir kadın şeriat i istiyorsa cidden ithaat etmek istiyordur o zaman onada çalış köpek denir başka birşey denmez .

ilköğretimde hala zorunlu kıyafeti savunan düşünce

bir bakımdan doğru düşünendir, çünkü maddi durumları her öğrencinin iyi olmayabilir ve buda o yaştan itibaren başlayan bir sınıflaşmayı beraberinde getirebilir. hergün aynı kıyafeti giymek zorunda kalan öğrenci olabilir ve arkadaşlarınca bu yaşının getirisinden dolayı dalga geçmeye vb hareketlere yok açar .

hitler in esrarengiz yok oluşu

2. dünya savaşında almanların çöküşe geçmesi üzerine hitler sığınağında kalmaktadır ve orda hala kendi kafasında o galibiyeti kutlamaktadır, yanlış hatırlamıyorsam o ara ruhsal olarak bunalıma girdiği dönemdir. ayrıca savaşta artık hiç yetişkin asker yoktur ve hitler savaşın sonlarına doğru çocuk yaştaki yani 9-16 yaş arasındaki çocukları savaştıracak ve onlara onur madalyası takaca kadar düşmüştür o ara zaten yok olmayıp ne yapsın .

spermler arasındaki diyaloglar

zeki çocuk geliyorsa eğer

-imdaat, imdaat boğuluyorum lan!!
+oha, oha boğuluyor lan!!! gelin beyler bi el atalım
-ahaha vay kerizler vay ..

yazarların 2010 dünya kupası ndaki takımları

benim gönlüm ister ki ingiltere şampiyon olsun fakat 2006 da herkes ne fransayı nede italyayı favori gösteriyordu ve bu iki takım finalde karşılaştı ne tesadüf ki ondan atıp tutmak boş olur sanki .

en güzel şarkı sözleri

söyle yağmur çamur
değmedi yüreğime
şimdi ben nerdeyim
sen nerde

söyle ay doğmadan
düşmesin yaş gözüme
simdi ben nerdeyim
sen nerde

dışarıda kar yağıyor
benim içime yağmur
ağlama gözbebeğim
biraz daha dur

yüregime basa basa
içimden yar gidiyor
ağlama iki gözüm
biraz daha dur

çetin özder

heidinin büyükbabasına benziyen şahsiyet hafif sakal bıraksa tıpkısının aynısı.

sözlüğe fotoğraf koyup kız bekleyen abazan

bu abaza bey chatroulette webcam karşısında ya asılmakta yada efendi gibi takım elbisesini giyip kısmetini beklemektedir ayrıca .

küçük penisli olmanın avantajları

yatakta başağrısı çekmemek ..

türk devletinin verebileceği en mantıklı tepki

türkiye çapında globalleşmiş olan yahudi markalarını 1 yıl protesto etme gibi uçuk bir fikir. türkiye böyle birşey yaparsa sırtımızdan geçinen yahudi kepeng indirir sanırım .

bayan yazarların savaş işinden anlamaması

türkiye'de herkesin düşünmeden bir laf ortaya attığının göstergesinin küçük örneğidir. bugün yaşananların başta olan kişilerin saçma sapan oyunları olduğunu kavrayamayıp saçma salak laflar söylemektense bayan yazar gibi olmayı tercih ettiğim iş. söz ola kese savaşı söz ola kestire başı susun az.

curling

hurilerin sporudur.

http://4.bp.blogspot.com/...00/GLIF2-Ostlund-team.jpg

bir saniyeligine slaven bilic olmak

fenerbahçe taraftarı olmaktan iyidir .