entry'ler (259)

ölü toprağı

Tatilde evde otururken 15 saat uyunur, götünü kaldırmak istemez insan aha bunun adı ölü toprağı serpilmesi.

sözlük yazarlarının cevabını merak ettiği sorular

Annem neden bu kadar çok konuşuyor?

tercihen yalnızlık

Tercih edilen kalabalıklık biçimidir.

sevgilisine haşema giydiren insan

Tercihleri cogunluktan farklı olsan kimsedir, ne gavat nede yobazdır.

sözlük yazarlarının ruh halleri

Cümleye ne hacet, tek kelime. Bok.

kilo alamayan kız

Icimden kufur ettigimdir. Yiyom yiyom kilo almiyom, tiplerindendir.

ygs lys ye hazırlananlara tavsiyeler

Abiler ablarlar, 2014 YGS LYS adayi olarak hepsini okudum burdakilerin ama siz yinede benim mesaj kutuma abanirsaniz cok sevinirim makbule gecer hayir duami alirsiniz.
MF ciyim

ulusal kanal

Helal olsun denilecek bi kanaldir. AKP yle fasizmi bir arada kullanabilecek cesarete sahip bi kanaldir. Resmen hukumeti korkmadan elestirmektedir. Biz ATATURK'un izindeyiz!

dudağında uçuk çıkan kız

Hasta olan kizdir, atesi 39 lara cikmis ve bu da disariya vurmustur. Opusupte dudaginda ucuk cikani hic gormedim hayatimda. Annen ucuk cikarmis olabilir ama.

sözlük yazarlarının yaptığı saçmalıklar

Eski sevgilimi ozlemek.

yaran yanlış okumalar

Tabutcunun onunden gecerken çinkolu tabutu çikolatali tabut diye okumustum, en felaketi bu olsa gerek.

bursa da lodos

Su an evlerim catisini ucuracak derecede fazla olan hadise. Bi ara oyle esti ki 50 kiloluk vucudum sarsildi eve gelemiyordum.

sözlük kızına gönderilen lacoste t shirt

Kicimla guldugum hadise.

whatsapp

Bi sorun oldugu belliydi.

sözlük yazarlarının şu an istedikleri şeyler

Sevdigim arasa hic fena olmaz,dir.

recep tayyip erdoğan a sorulacak sorular

imamhatipli, yatacak yerin yok senin. Kuran-ı Kerim'i Allah'ı ağzına almadan önce ağzını çalkala. Bu yolsuzlukların hesabini nasil vereceksin?!

hadise nin çirkin ve de itici olması

(bkz: göbekli)

müsait bir yerde yerine alternatifler

Sağda kalayım
Kosede birakir misiniz
Abiii incek var.

kız arkadaşın telefon numarasını vermemesi

istedigin kiz arkadasin telefon numarasini vermemesidir.
Dun basima gelmis olaydir. Ayni dershaneden bi kizla kutuphanede karsilastik, ama tanismiyorum surekli goruyoruz falan birbirimizi ben oksurunce donup bakti aa merhaba dedik oyle nasilsin napiyosun ayni masaya oturduk. Sonra bir gun gecti iki gun gecti uc gun gecti kizla ayni masada ders calisiyoruz, sohbet muhabbet soru cozuyo bana falan. Kahvaltiya cikiyoruz, yarin 12de gelicem ben buraya falan diyoruz. Baktim olmicak boyle 3. Gunun sonunda ya sey pazar yarinda haberlesiriz pazartesi icin numarani versene dedim, suratima bakti uzgunum seni cok iyi tanimiyorum dedi ve gitti. Daha oncedende uzattigim krakeri almamisti, tanimadigin insanlardan bi sey almam diye. Göt gibi kaldigim andi, karsilasamiyoruz su an. Mna koyim facebookuda yok.
Kizla 1sene boyunca her gun karsilastik nerdeyse, ufak atismalarimiz bile oldu, ortak arkadaslarimizda var.

sevgilinin söylediği unutulmayan sözler

Hatun iyi opusmesine ragmen ilk sensin bebegim bidi bidi demisti, bende yalan olmadigini sanarak goturdum mali.