bugün

entry'ler (168)

kontörü olduğu halde çağrı bırakan tip

parayı sokaktan mı topluyom len ben bağane o arasın diyen tiptir kanımca..

batuhan piatti zeynioğlu

Batuhan bebeğim birşeyleri anlatırken her seferinde ''anlatabiliyomuyum'' dediğin de anlabilmiş olmuyosun..anlatabiliyomuyum..?

bugün allah benim için ne yaptı

ben Allah için bugün ne yaptın?? sorusunu kendisine sormakdan kormamalı insan..sen korkma ben sana sorarım..Sen Allah için bugün ne yaptın??..

canlı para da yarışan gay arkadaşlar

muhteşem yüzyıldaki süklüm ağanın kardeşleriymiş bunlar öle diyolaa..

bekarları evlendirme çabası

bkz: altın günleri..Evlilikte dikiş tutturamayanlar bile çöpçatan kesiliyor, yuvamızı yapmaya çalışıyor.

defne joy un eşine ihanet ederken öldüğü gerçeği

foster öldü bunun üzerinden bi çok insan ahlak zabıtas edepli insan modeli namus timsali kesildi.. yazık ya vallahi yazık..

defne joy foster ne yaptı

elin körünü yaptıı ölüm herkese arkadaş ona ölmek yasakmışta ölmüş muamelesi yapmayın öldü gitti işte Allah rahmet eylesin.. Asıl arkasında boynuzlayarak bıraktığı eşi ve bebeği napacak...

hıncal uluç

Hıncal Uluç'u özgür bırak, dönerse bi daha özgür bırak,dönerse bi daha özgür bırak,dönerse bi daha...dönmezse oh yırttın hemen uzaklaş ordan.

hıncal uluç

Defne'nin ölümü için 'su testisi su yolunda kırılır' demişsin. senin ünlü yaptığın mankenlerin şansı da kucağında ölmemeleri mi Hıncal Uluç?

ostim vs defne joy

bazı insanlar sırf gündemi takip ettiklerini göstermek amaçlı cümleler kurarlar.. gerçekden duyarlı oldukları için değil mecbur hissettikleri için aman geri kalmıyım sosyal medyayı takip ediyo desinler diye yaparlar bunu.. ve ne acıdır ki böyleleriyle aynı havayı soluyoruz..

böyle bir dünya

dün gece Üç saatt ülkeyi kurtarmaya çalıştılar, bu gece de başarili olamazsak ve yarin kalktigimda ayni halde olursa yikin tüm hayallerimi unutun beni. işte böyle bir dünya..Türkiye Zulüm gören Mısır ve Filistin halkına yardım eder terörist olur. Amerika Irak'a girer milyonları öldürür barış gönüllüsü olur. işte böyle bir dünya..!

ostim

defne öldüğü gün sayfalar açan ayılıp bayılan üzüntüden kahrolan duyarlı vatandaşlar! şimdi yoklar..ağır rahatsızlar yemin edierim..ünsüz oldukları için önemsenmiyor olmaları ne acı!

adriana lima

adriana lima'nın fotoğrafının altına seninle tanışabilir miyiz diye yazan elemanın cesaretinin %25'i bende olsa neler yaparım neler..

burberry

burberry desenini bülent ersoy'a benzetiyorum... ikisi de hem ünlü hem çirkin...

hüsnü mübarek

direkt hüsnü diyelim bence. mübarek i de yüklem olarak kullanabiliriz hüsnüü ne yapışırmışın koltuğa mübarek gibi

hüsnü mübarek

halkı birbirini keserken ekrana çıkıp koltuk açıklamaları yapıp kaçan adama niye hala mübarek diyoruz ki? mübarek olan bayramdır, kandildir..yalan mı?

sevişmiyoruz bölünerek çoğalıyoruz

Sevişmenin kültürümüzde olmadığını savunan Kemal Tamer e Bence de çoğunluk bölünerek sporla çoğalıyor. O yüzden ülkeyi mantarlar yönetiyor değil mi?

Lamı cimi yok,sevişmek yaradılışımızda var. sadece üremeye yönelik yaratılmışız türümüzün devamı için. batak oynamaya geldik sanki dünyaya..

hayatımı yaşayacağım otuzumda evlenirim diyen kız

25nden sonra gideri azalan alınabilitesi düşmüş kızın ardına saklandığı cümleciktir..

ay telefonum çizildi

üstünde ki yapışkanı sökmeseydi bunlar başına gelmezdi..

mutsuzluk

evdeki 3 televizyondan 2sinin calismamasi,calisanda da babanin fox tv izlemesidir..