bugün

entry'ler (371)

yüksek lisans doktora bursu yarışması

Aşağıda linkleri yer alan iki websitesinin düzenlediği yarışmadır. Katılımcılar yüksek lisans veya doktora çalışmalarını, motivasyonlarını en iyi yansıtan fotoğrafla yarışmaya katılmaktadır.
https://www.findamasters.com/
https://www.findaphd.com/

Bu arada bu yarışmaya katılan arkadaşıma oy verirseniz çok sevinirim.
http://woobox.com/iezhej/gallery/rPegm-sMl60

blowjob

Romalılar'da da vardır. Hatta erkek ve kadına göre fellatio ve curratio diye iki çeşittir.

yazarların en son patlattıkları şeyler

vay be kızlık diye, zar diye yazacak cengaverlerin ilginç bir şekilde piyasaya çıkmadığı başlıktır.

uzun boylu erkek

Kişinin iriliğine, kalıbına da bağlı olarak uzun boy sınırı için 180-185 diyebiliriz. Bu erkekler bu sınır ve üzerinde boya sahip erkeklerdir. Çok abartılı bir uzunluk olmadığı sürece karşı cins tarafından beğenilirler.

2000 li yıllar dendiğinde akla gelenler

Sihirli büyülü çocuk dizileri furyası.

benim laik bacılarımı patlattılar

gezi parkında çok olmuştur.

aöf adalet bölümü okuyan yazarlar

Ben de bu yazarlardan biriyim.
ilk dönem yata yata 3.24 geldi. Bu dönem de yatışa devam da ortalama 3 e düşecek gibi.
Bir de adalete aöf nin en zor bölümlerinden diyorlar, diğerleri kim bilir nasıl o zaman ?

boğaziçi üniversitesi ndeki şoven pkk sempatizanı

bunlar önceden de çık aktiftiler ama bu son zamanlarda iyice raydan çıktılar. Bir vrup öğrenci zaten dağdan inmiş zihniyetinde. Bir bunların 10 katı, pkk ya sempatisi olan veya en azından bir nefreti olmayan solcu kitle var, okul zaten liberal çok karışmak istemiyor öğrencilerine. Ayrıca birçok kürtçü akademisyen de var. Sonuç bu işte.

yetmez ama evetçiler

Hemen hemen aynı kitle bugün de batajı geçmesi için hdp yi desteklemektedir.

üniversite nasıl kazanılır

Zaman kısa yük çok.
Ygs den çıktığınızda lys geo nun çoğunu ( zaten ygs ile aynı sayılır.), 12. Sınıf hariç matı halletmiş olmanız lazım.
Otf ve limit kasın. Türev integralle boğuşmasanız da olur.
Bu 3 aylık zamanda sürekli deneme çözün. Tabi kısa olmak kaydıyla konu tekrarları da yapabilirsiniz.
Deneme çözmede de ağırlığınızı mat geo ya verin. Edebiyat da zaten dediğimi yaptıysanız hafız olmuşsunuzdur da siz yine de arada dil bilgisine bakın biraz deneme çözün. Coğ ise tamamen genel kültür. Sık sordukları şeyleri listeleyip ezberleyin, az da deneme tamam.
Neden türev integral çalışmadık diyenlere de şöyle söyleyeyim. 3 ayda türev integrali bitirmek zor, bitirilse de eksikler kalır. Onun yerine yapabileceğin konulardaki eksikleri halletmen daha mantıklı ha bazısı oluyor ( gerçi böyle tm yok pek) mat delisi kafana takıl o zaman. Gerçi matı iyi olan tm başarılıdır, tavsiyeye ihtiyacı olacağını sanmam.
Şimdi diyeceksiniz o kadar yazdın sen ne yaptın gs hukuk mu boğaziçi işletme mi diyeceksiniz.
Ben hocalarımın ciddi mana da barajı geçemez gözüyle baktıkları bir öğrenciydim.
Lise hayatım boyunca son sınıf hariç hiç belge almadım. Okul puanım 3-4 k geriye attı.
Ağustos 2013 te başlayan artık usandığım son 1.5 ayı saymazsak günlük 3 saat çalışmamla
Ygs 5 48 k
Tm 1 30 k
Tm 2 21 k
Tm 3 12 k
Yapabildim.
Kocaeli hukuk, istanbul pdr vs.
Sizin temel benimki kadar kötü değilse bunlar rahatlıkla
istanbul hukuk, odtü psikoloji, boğaziçi pdr olur.
iyi günler, başarılar.

üniversite nasıl kazanılır

Öncelikle gerçekçi bir hedef konulmalı.
300 puanla girdiği eml den mezun hilmi kardeşimiz Cerrahpaşa tıpı değil balıkesir makineyi düşünmeli yahut 2 sene hazırlanacağım ytü makineye gideceğim demeli.
Benim tavsiyelerim tm lere yönelik olacak. ( az önceki hilmi gs hukuk falan hedefleyip de zonguldak pdr düşünmliymiş olsaydı daha mantıklıydı sanki)
11. Sınıfın başında birer adet ygs konu anlatımlı mat, türkçe soru bankası ve dil bilgisi cep kitabı edinin. Eğer 11 bitmeden eldekiler biterse fem konu özetli mat 1 ve kitap halinde türkçe denemeleri alın. 11. Sınıf derslerinizi de ihmal etmeden ygs yi halledin. Bir tek coğrafya kalacak geriye.
Yazın eğer 11 de zaman bulamadıysanız konu özetli mat 1'i bitirin. Türkçede denemeye devam. Matta da ufaktan başlayındeneme patlamaya. Polinomlar, trigonometri gibi çerez konuları aradan çıkarın.
( eğer geometri temeliniz çok kötüyse, yazın türkçe ve mattan kısıp, geo kasın. Sonuç üçgenler ve karekök geo 0 iyidir.)
1000 liradan 25.000 liraya yüzlerce dershane olduğunu ve sınava hazırlananların çoğunun dershaneye gideceğini düşünürsek siz de büyük ihtimal dershaneye başlayacaksınız.
Genellikle dershaneler 12 ler için ağustos sonunda, mezunlardaysa eylül ortasında başlıyor.
Dershanenin programına göre gidin. Ama ygs ye pek bakmayın artık. Sadece deneme çözün. Haftada 1 tane komple ygs denemesi muhakkak çözün. Haftada birkaçar tane de türkçe mat çözdünüz mü tamam.
Dershanede işlediğiniz konuları kısaca tekrar edin, üç beş soru çözün ygs de.
Ama lys konularında böyle birşey yapmayın. Hatırlarsanız şu ana kadar polinom denklem hariç lys kasmadınız. Sırası şimdi. Dershanede konuları tekrar edin. Soru bankasından çözerek pekiştirin. Eğer kafanıza oturmadıysa behzat rasuliyi şiddetle öneririm. Eğer oturduysa yine öneririm. Pekişmesi amacıyla konuyu hallettikten 1 hafta sonra falan behzat hocanın 1 saatlik konuyla alakalı videosunu izleyin pekiştirin.
Edebiyat için hir cep kitabı alın ( limit asla olmasın) onu roman okur gibi 4-5 kez okuyun hazirana kadar, soru da çözerseniz edebiyat hallolur.
Ygs sosyali unuttuk sanmayın. Tarih ve felsefe okuduğunu anlama genel kültür. Coğ ise daha ağır diğerlerine göre ama size daha önce tavsiye ettiğim gibi dershane zamanı yapacağınız ders dinleme, kısa tekrar, üç beş soru yeterli olacaktır. Yok eğer endişeliyseniz bir cep kitap da coğ için alın.
Şubat sonu tamamen ygs ye gömülün. Sürekli deneme çözün. Varsa eğer eksik ki olacağını pek sanmam kısa konu çalışmaları da yapabilirsiniz.
Ygs den sonra ne olursa olsun üzülmeyin. Ben tm 2 de yarıdan aşağıya tm 3 te 4 te 1'ine çektim. Baktınız iyi geldi havaya da girmeyin tabi.

asosyal bir sosyalist

Furkan sen misin
Bir arkadaşım olabilecek kişidir.

ders çalışamamak

Önce otur neden ders çalışman gerektiğini düşün. iyi birüniversiteyi kazanınc ayahut iyi bir gpa ile mezun olunca yapabileceklerini düşün.
Sağlam bir maaş, iyi bir araba, bunların mıknatıs gibi çektiği taş gibi kızlar.
Eğer ders çalışırken sıkılıyorsanız şöyle yapın, mesela konu coğragyadAn basınç. Basınçla ilgiletri okuyun ve bunlar arasında neden sonuç ilişkileri kurun, inanın çok başarılı olacak.

fem dershaneleri

Bursa osmangazi şubesi çok iyidir. Hocasına göre değişse de pek baskı yoktur ve biraz kıvırırsanız herşeyden kurtulabilirsiniz. Ekipmanları çok iyidir dergi, fem set, sorubankaları, yaprak testler ve ıygun fiyata satılan simetriler. Murat hoca soruyu bakarak çözmes yeteneğine sahiptir, ama pek anlaşılmaz anlattığı. Esprili bir adamdır. Mümin hoca çok iyi ders anlatır. Naci hoca geometride ekoldür ve aynı zama da bir zamanlar benim danışmanımdı. Eğer ilktan öncü vs. Yerlere durumunuz yoksa ilk tercihiniz osmangazi fem olsun.

odtü yurtlarında zina yapılması

Odtüde okuyan bir insan istisnalar da olsa en az 18 yaşında. Kanunen reşit olan biri, isterse eline hallenir, isterse de karşılıklı rıza şartıyla, partneriyle beraber analdan vajinale oralden footjoba bir gökkuşağı gezintisi yapar.

güzel olduğunu bildiği halde çirkinim diyen kız

Çeşitli nedenleri vardır. Alçakgönüllü gözükmek ister. Olur mu hiç çok güzelsin diye pohpolanmak ister. Bu soruyu sorarak güzelliğine dikkat çekmek ister.
ikinci bir seçenek ise ergendir ve gerçekten çirkin olduğunu düşünüyordur.
Üçüncü bir seçenek ise gerçeken çirkindir ama biz onun çirkinliğini giydiği güzel kıyafetlerden, başarılı makyajından veya sempatik tavırlarından dolayı fark etmiyoruzdur.

masumiyet müzesi

Bir takıntının romanı. Yeşilçam filmlerinden fırlamış gibi. Romanın ortalarından itibareb ben kemalle bütünleştim, yer yer ağladım. Orhan pmauk un kurguya kendisini de dahil etmesi ve önceki romanlarından bazı karakterlerle bağlantılar kurması çok iyiydi.
Roman aynı zamanda erkeklerin nasıl aşık olduğunu da başarıyla anlatıyor. Fiziki olarak güzel bulursun, tanışırsın davranışları hoşuna gider, güzel davranışlar güzel fizikle bütünleşir, seni yatakta tatmin eder ve artık aşıksın.

kürtlerin herşeye faşist demesi

Nasıl rte mağdur edebiyatı yapıyorsa bunlarda mağdur edebiyatında orhan kemal roman ödülü alacak romanlar yazıyorlar,fantastiklik konusunda nebula ödüllü edebi eserlerle yarışacak gerekçelere dayanarak.
Sen camı çerçeveyi indirirsin, dağda kürt kızlarına tecavüz edersin, 1992 de kitlesel ayaklanma başlatıp, devlete meydan okursun. Sonra devlet sana müdahele etti mi zırlarsın. Her türlü emperyalist güçün uşağı olursun. O kadar hak hukuk dersin ama elektriği suyu kaçak kullanırsın. Bir de bununla övünürsün. Devlet bölgeye sağlık ve eğitim personeli gönderir, kaçırırsın, öldürürsün, katledirsin. Yibolar kurar, baba beni okula gönder kampanyası başlatır devlet bizi asimile etmeye çalışıyorlar dersin. Doğuda 5-6 batıda 3-4 çocuk yapar sonra devlet bize bakmıyor diye ağlarsın. Devlet nüfus planlaması yapar, bizi yok etmeye çalışıyorlar diye çemkirirsin. Ülke sanki onbinlercr dolar milli gelire sahip bir avrupa ülkesiymiş gibi biz neden yoksuluz dersin, borçkadaki, kırşehirdeki çok mu zengin ?
Desteklediğin partinin mitinglerinde bile slogan kaçın kapkaççılar geliyordur. Fahişelerin ve pesevenklerin büyük kısmını oluşturursun, uyuşturucu kaçakçılığı yaparsın ama hümanistsindir.
Uluderede tatsız bir olay yaşanır. Hemen mal görmüş mağripi gibi atlar onu roboski katliamı yaparsın. Bilmezsin ki bir devletin sınırlarına kendi vatandaşı bile izinsiz giriş yapamaz. Sınırdan girenler el kaide militanları olsa devlet bizi koruyamıyor, hizbullah el kaidenin pençelerine atıyor dersin.
Ben çokkültürlüyüm dersin zazayı arabı asimile etmeye kalkarsın.
işte sen tam bir kişiliksiz, büyük güçlerin oyuncağısın. Marjinallik ayağına sana destek veren bazı türk solcularına ise pek kızmıyorum. Bunlar ergenlik izleri geçer elbet.

dershanelerin olmazsa olmaz tipleri

Cemaat dershanelerinde biraz tombulca, kumral veya esmer dar omuzlu ve orta veya kısa boylu öğrenci. Bu çocuk beş hadi bilemedik en az 3-4 vakit namaz kılar, ramazanda oruç tutar. Sayısalsa ilk 50.000 e tm ise ilk 20.000 girer.

bursa nın en güzel semtleri

Mollaarap: dağ dibinde heykele sadece 15 dakika. Sevecen mahalle halkı. Mollarap cami, hünkar köşkü, balabancık kalesi gibi tarihi eserler. Yeşillik