bugün

entry'ler (31)

vurmak

çakmak
sokmak çıkarmak
yapıştırmak
yanlış anlamanıza ne gerek var yea.

erojen bölgeye doğru yapılan cücük hareketi

bütün mahalleyi birbirine katmıştı bir ara.
olay şöyle :

bir genç yoldan geçen adama cucuuucck diye hareket çeker.adam kızar tabi.küfür falan ederler.sonra çocuk bıçak çeker * ama yemedi tabi bıçaklamaya.bakkal falan ayırmaya çalışır.yoldan geçenler de karışır olaya.daha sonra yukarıdan falan inmeye başlarlar *.sonra bildiğiniz mahalle kavgası çıkar.en sonunda ben de aşağı inerim ve burnumu kırıp geri gelirim.o günden beri yapanlara bir tane çakarımama vurmak anlamında

pkk

orospu çocuğu top'luluğu.

yaratıcı küfürler

ananın amına çilek sokar skip skip hoşaf yaparım. *
senin ananın amından girer bacının götünden çıkarım. *

am

kuku.
ganimet.
hazine.
uzun çalışmalar sonucunda bulunur.
*

kedilerin efendisi

(bkz: pati)
veya
(bkz: şaziye)
ikisi de benim kedim olur. sokakta bir "empire" kurdular.bir bağırmalarıyla bütün kediler kaçıyor. vıy amua goim.

entry in beni yardı allah da seni yarsın

herkese dedirtmeye çalıştığım kelimeler.
komik mi yazıyorum ne yazıyorum anlamadım.
ehuhehuhehu.

mor

(bkz: galatasaray)
mor forma.ehuehuheuhehu.
neden mor anlamadım ki.armada falan hiçbir yerde yok.

fenerbahçeninki yeşil olsa anlarım.çünkü armasında yeşil var.
ne alaka mor.
verilmek istenen bir mesaj var.

insanın kendini en değersiz hissettiği an

insan kendini sadece en değersiz olarak hissedebilir.
aslında o hayatta veya hayatta olmayan onlarca kişi tarafından öyle bir sevilir ki..
bu sevgilisi olmak zorunda değildir..
annesi,babası,ablası,kardeşi,abisi veya herneyse...
ölmüş olabilirler.ama onlar bu zat-ı muhteremi,belki kendilerinden bile çok seviyorlardı..

çevren sana değer vermeyebilir.arkadaşların,dostların,sevgililerin...
ama istedikleri kadar nefret etsinler..
yaşanmış onca anın vardır..
bu anılar herşey olabilir,dudak teması,kavga,şiddet..

ama bunların hatrına..cenazende o minicik..küçücük..ama aşırı değerli olan..o gözyaşı..tek bir tane bile olsa dökülür..
kimse sen hayattayken dedikleri "cenazene işiycem" "arkandan gülücem" laflarını gerçekleştiremezler..

hadi lan ordan pezevenk

köyde çok duyulan kelime grubu.
75'lik dedeler kahvede 24 saat otururlar. onlardan para istemeye gelen çocukların duyacağı ilk kelime grubudur.
tabiki de bunu yerinde görmekten insan büyük bir hazzediyor.kahkahalara boğuluyor.o kadar komik söylerler ki.

hayatı durdurmak

olursa çok iyi olan eylem.
ancak hareket etmeyen bir bölgeye baktığınızda (bkz: toprak) kendinizi psikolojik olarak zamanı durdurmuş sayabilirsiniz.

ramazan ayı

efendim bilirsiniz osmanlıca'da şöyle olur:
keyf-i çay = çay keyfi
gibi olur bu kelime grubu yapısı. tabi bunu söylememin nedeni de şu:
ay-ı ramazan denildiğinde, karşınızdaki anlamayacağından, hele de bir de adı ramazan ise..of of of..kan gölü oldu orası...vahşet..

oha ayı ne yaptın öyle

komik bir laftır.
recep ivedikten özenip osurukla şişe devirmeye çalışan ve başaranlara söylenen laftır..
bunu dinledikten sonra da hayvan gibi gülerler.
(bkz: osurukla şişe devirmek)
(bkz: recep ivedik)

mına koyjam senin

küçük küçücük minnacık çocukların, abisinden veya babasından özendiği komik küfür. o koycam kısmını nasıl koyjam yapabiliyorlar anlamadım ben. anlayan varsa bi' öm atıversin.

ıssız adaya düşmek için yapılacak üç şey

efendim galiba herkes ben olmuş. herkes ıssız adaya düşmek için hevesli.
uludağ sözlük olarak düşeceğiz. ilk önce:

1-bütün yazarları topla.
2-topladığın yazar kadar paraşüt, 1 tane de kamera al.
3-uçakta kapıyı açın ve atlayın.

ha tabiki cuk diye ıssız adaya düşmiceksiniz.denizin ortasına. ha tabiki "ne b*k yicez lan denizin ortasında" diyecekler olacaktır. söyleyeyim:

sadece denizde uyuyacaksınız. dalgalar sizi karaya çıkartır.

edit:noktadan veya virgülden sonra boşluk bırakılmalı(ymış)

kıro

bağcılarda her 5 erkekten 5'i kırodur. efendim bunların bir günde yaptıklarını sıralarsak:

1-sabah 2-3'te kalkar, kahvaltı etmeden çıkarlar.
2-güneşin alnında gezinip, kızlara artislik yapmaya çalışırlar.
3-tam bir kız geçerken, bir dönerciye, büfe sahibine vs. "vay filanca abi nassın yaa" diye bağırırlar.
4-göztepe meydanda, elde tespih, ayakta sivri burun, üstte kısa kollu gömlek gezinirler. kızlara bakarlar.
5-toplanırlar. 5-6 kişi olurlar. akşama kadar dolanırlar.
6-akşam olunca, sağ ellerine sprey, sol ellerinde bira, "kıral filanca, seni ölümüne seviyorum falanca"ve buna benzer sözler yazarlar. ama terbiyesiz şekiller çizdikleri görülmüştür.

son düzenleyen:ben

aq

hep küfür olarak kullanılmıştır.
ama ingiliz tanıdığım bana birşey anlattığında,"soru var mı?" anlamına gelen "any question?" kullanmaktaydı.ama her gün başka birşey anlattığından,bunu yazmaya üşendi ve bana aq dedi.türk diye silmiştim lan.yazık oldu.hay a.q.

para vermeyene küfreden dilenci

efendim bağcılar'da buna rastlamak zordur.şahsen bana tekme atmıştı.vay seni gidi vaay.

2009

şarkıyı bilmedikleri halde,herkesin

cingıl beeels cingıl beels cingıl cingıl beeels

diye bağırdıkları yıllardan bir yıl.allah ıslah eylesin.

oh no

yine empire of sports'da,futbol oynarken gol yiyenlerin "oooooohhh noooooooooo" diye uzatıp,bütün chat box'u doldurdukları kelime.

hayır anlamadığım,başka gol atamıyomusunuz yani?golü yediğiniz anda hükmen yenik mi sayılıyosunuz?

(bkz: empire of sports)