bugün

entry'ler (692)

yanlış dine inananın cehenneme gidecek olması

Üç büyük din var. Dünyada 7-8 milyar insan var. Yanlış dine inanan insan doğrudan cehenneme mi gidecektir? diye düşündüren sorudur.

sevgilin yanındayken başka erkekten çağrı gelmesi

Bugün karşılaştığım bir durumdur. Deniz isminde birinin sevgilimi aradığını öğrendim. Sevgilim çağrıyı cevaplamadı, ben sonra dönerim ona dedi lafı öylece geçiştirdi. instagram üzerinden deniz diye takip ettiklerini aradığımda maden mühendisi bir erkek olduğunu öğrendim.

cips fiyatlarının 20 lira olması

Getirden Doritos Nacho sipariş verdim neredeyse 20 TL ödedim. Yani 1 dolardan fazla.

kuş sesi duymaktan sıkılmak

insanı bir süre sonra yoran, sürekli olarak aynı melodiyi duymak ağrıyan kafayı daha da ağrıtan bir olaydır.

sadece ikramları yeyip lokantadan kaçmak

Hileli bir davranış biçimidir.

ilişkiden 2 saat sonra ertesi gün hapı kullanmak

Gebeliği önleyen bir durum olduğu gibi kadına da yan etkileriyle zarar verme ihtimali bulunan hede.

fırından yeni çıkmış baklava

Gittiğim pastahaneden fırından yeni çıkmış baklava aldım ama acayip sıcaktı. Hiç tavsiye etmiyorum.

zeytinyağının abartılması

Fiyatından dolayı bu kadar abartılıyor diye düşünüyorum. Kesinlikle kötüleme amacım yok sadece kişisel görüşüm.

scalpex borsası

Yeni kripto para borsası. Üye olup 250$ işlem yapan üyelerine 25$ değerinde bonus verdiği söyleniyor.

https://scalpex.com?ref=gK8o5uo1

Bu linkten üye olabilirsiniz. Youtube'de çeşitli incelemeler var ve gayet güvenilir olduğu söyleniyor.

ayak kokusu ve doritos kokusu

Çok güzel bir kokudur.

sevgilim var ama yenilerini buluyorum

Sevgilim var fakat arkasından iş çeviriyorum. Yeni kız arkadaşlar yapıyorum. Günde 1 tane kızla bazen 2 tane buluşuyorum diyen bir yazar beyanı.

karadenizin en medeni şehri

Çorum. Çorum.

ücretsiz mobil onay yapabileceğiniz site

http://www.mobilonayservisi.com olarak hizmet vermekte olan sitedir. Üye olan herkese 5 TL değerinde kredi tanımlamaktadır. Uludagsozluk kullanıcı adınızı ticket açıp vermeniz durumunda 5 dakika içerisinde hediye bakiyeniz yansıtılacaktır.

tuvaletten çıkınca elin bok kokması

Kokusu hemen gitmez.

sabahları ferhat göçer dinleyerek uyanmak

"Sen geldin bahar geldi, bundan sonra kalbimde senin için çarpacak" der Ferhat Baba

sabah sabah efkarlanıp bira içen var mı

benim gibi sabah sabah efkarlanıp bira içen var mı işyerinde ?

2 efes malt, 1 bomonti ve arap şükrü

aynı anda 5 kıza yazmak

Cok güzel bir duygudur.

bu saatte aşk acısı çekenler

Kız ihanet etti. Asıl acı çekmesi gereken o.

pis çoraptan peynir yapmak

Yapan olursa bana mesaj atabilir.

bakire olmayan bir kızın bakireyim demesi

Ne zaman kürtaj konusunu açsam bana çok sert tepki veriyor ama bakire olmadığını söylüyor. Bence daha önceden çocuğu bile olmuştur.