entry'ler (23)

ilk buluşmada sinemaya gidelim diyen erkek

Amaçları kötüdür kızlar hiçbir iyi niyet aramayın tamamıyla kaçın bunlardan. Gündüz gün ışığında ilk buluşma neden olmuyormuş bakalım da kapkara sinema salonunda buluşulacakmış..

ilk buluşmada sinemaya gidelim diyen erkek

Amaçları kötüdür kızlar hiçbir iyi niyet aramayın tamamıyla kaçın bunlardan. Gündüz gün ışığında ilk buluşma neden olmuyormuş bakalım da kapkara sinema salonunda buluşulacakmış..

kyk

Heheeyyt 7 aralıkta 1200 lira alacağım kurum selamlar olsun efenim...

doktor

Sırf onları görebilmek için bir bahaneyle hastaneye giden benin de (bkz: ben bayan manyak)(birgün ben de olacağım ümidiyle )hayallerini süsleyen kutsalımsı meslek sahibi kmseler

insanoğlunun yaptığı en büyük hata

Ikinci bir şans vermek.

kafkaslardan boşnaklardan gelenler haddinizi bilin

Kafkasım saf TÜRK ,Türkmen kızıyım. Irkçı değilim ama nerden geldiklerini ve kime dil uzattıklarını bu tür insanlara göstermeliyiz.

korkak erkek

Lanet olası yaratıklar. Erkek adam hiç korkar mı ya.

seni seviyorum a en acı cevaplar

Bırak şimdi onu bunu da. Daha acı şeyler de var. Beni seviyormusun a verilen cevaba da bakın hele: seviyorum da ama canım kafam karışık şimdi üniversiteye gidicez sen orda ben burda olmaz en iyisi ayrılmak. :Hayır beni seviyorsan nasıl ayrılabilirsin benden. Istersek aynı yerde de okuyabiliriz. Buna rağmen söylenen yalana da bakın bir.: ben kimseyle çıkmak istemiyorum. Hay allahım...

izmirli aile diyologları

Bahsedilen ailelerden biriyiz biz de.
+bugün bağa gidiyoz hazır olun gari. Domat toplayıvecez... falan filan.

instagram kullanmayan kiz

Ben kesinlikle. Ne gerek var ki diye düşünüp o kadar ısrar etmelerine rağmen açmadım ve açmamakta kararlıyım.

en lezzetli cips

Her çeşit ruffles. Söylemek istiyorum. Bana katılan olur mu bilmem ama peynirli doritosun kokusu ile ayak kokusu aynı değil mi sizce de.

sevgiliyle girilen diyaloglar

+Aşkım yazın çok güzel tıpkı senin gibi.
-teşekkür ederim kuzum.
+keşke sen de bana iltifat etsen. Ne bileyim bebeğim filan desen yani daha iyi olurdu.
-tamam.
Gibi tuhaf bir Diyaloğa şahit olmuşluğum var. (+:erkek -:kız. Ne tuhaf bu erkekler)

kadınlar nasıl erkek ister

Bir kere ruhun cinsiyeti yoktur. Kadın da erkek de ruhunu doğru şekilde açığa vurabilmeli. Pozitif olmalı, kararsız olmamalı, fikirlerini duygularını korkmadan cesurca dile getirebilmeli. Insan bedence erkek olabilir, kadın da olabilir ama En önemlisi kendi ruhunun nasıl yaratıldığının farkına varmalı ve bunun bilinciyle yaklaşmalı karşısındakine. Işte kadınlar cesaretinin bilincine varmış merhamet yoksunu olmayan adam ister.

kadınlar neyden hoşlanır

Kültür ve medeniyet bilimsel sohbetler arada bir üç beş hoş söz ne bileyim işte...

kadınları mutlu etmenin yolları

Seviyorum diyip hayallerini mahvetme yeter.

erkek adam aldatır açık ve net

Yok ya. Bak şimdi sırf senin istediğin gibi sevgilicilik oynamayan o bir zamanlar çok seviyorum yalanıyla kandırdığın ve bir anda ara verelim bahanesiyle başka kızlar için terk ettiğin tüm sınav döneminde seninle olan ve sana yardım eden doğumgünü kutlayan ilk kız resmini çizen ilk kız aldattığın o masum sevgisi olan saf kız şimdi tıp fakültesi kazandı gidiyor. Erkek çok ama bu saf sevgiye layık adam var mı.

erkek adam aldatır açık ve net

Yok ya ne güzel de yolunu bulmuş bu erkekler. Sizin paşa gönlünüz ister kızı bırakıp gidersiniz. Neymiş efendim üniversite sınavına gircem de seni düşünmekten ders çalışmıyom. Biraz ara verelim. Bir bakmışsınız bizim paşa postayı kıza koymuş sınav da neyin nesi yaz geldi kim ders çalışır. Zaten dershaneye gitmiyo mu bizim paşa. O yeter ona. Çıkışta artık o kızla bu kızla orda burda Fink atar. Nasıl olsa ayrıldı ya sevgilisinden. Neden mi kız paşam istediği gibi

erkek abisi olan kız

Abisi olmayanın hayatı da hayat mı ya. Hayatımda tanıdığım en harika erkek. Belki fikirlerimiz uyuştuğu için iyi anlaşıyoruz belki de tatlı zıtlaşmalarımız oluyor. Sonsuza kadar tek seveceğim arkadaşım canım abim...

erkek acı çeker kadının ruhu duymaz

Erkekler neden sessiz kalıyorsunuz sanki ya siz de dökün içinizi bağırıp çağırın. Acımı içimde yaşıyorum yalanıyla daha ne kadar yaşayacaksınız.

pamukkale üniversitesi tıp fakültesi

Ege tıp istememe rağmen bir yandan yeterli puan gelirse beni de yaz diye her araştırdığımda çığlık çığlığa bağıran ve aklımı çelen üniversite. Durun bi canım ya daha sınava girmedik ki kalmış burda 8 aycık. Daha bunun LYS si de var yani al sana 1 sene. Ben çalışıcam da kazanıcam da...