entry'ler (11)

başı açık kızların genel özellikleri

ne kapalıya lafım ne açık olana her ikisininde iyi olanı iyidir.

ülkenin git gide bombok bir hal alması

bulunduğu jeopojik konum olarak olsun tarihi medeniyet olarak olsun çok değerli bi ülke fakat bu değerli sıfatını almasında ötürü devamlı dış güçler tarafından istenilen konumda diyebiliriz. ülkenin berbat duruma sürüklenmesindeki etkende hepimizin yaptığı hatadır bütün olamamak.

oruçlu 1 erkeğin dudağına yapışıp yoldan çıkarmak

oruçlu bi erkeğin o ağız kokusuna katlanarak dudağına yapışabilmesini tebrik ederim ve bende emeğine saygı duyarım.

büte kalınan dersler

YAZINIZ DiYE BiRŞEYiN OLMAMA iHTiMALiNi AÇAN SINAVDIR. KALIRSANIZ YAZ OKULU GiBi BiR iLLETE BULAŞMIŞ OLURSUNUZ BURDAN BU DURUMA DÜŞEN ARKADAŞLARA KOLAY GELSiN DiYORUM.

en sevilen çizgi film karakteri

TELETABiLER VARDI ÇOÇUKLUĞUMUN ÇiZĞi FiLMi BiDE BU BAL YiYEN BiTANE AYI VARDI SONRA ARIMI NE VARDI UNUTTUM ADINI ONU ÇOK iZLERDiM HEY BE NE GÜNLER BÜYÜDÜK HEMEN AH AH.

en sevilen çizgi film karakteri

TELETABiLER VARDI ÇOÇUKLUĞUMUN ÇiZĞi FiLMi BiDE BU BAL YiYEN BiTANE AYI VARDI SONRA ARIMI NE VARDI UNUTTUM ADINI ONU ÇOK iZLERDiM HEY BE NE GÜNLER BÜYÜDÜK HEMEN AH AH.

oruçluyken yanlışlıkla 5 porsiyon kuşbaşı yemek

AYNEN KARDEŞiM UNUTUYSAN BiRŞEY OLMUYOR.

memleketinizin meşhur olan türküsü

HEY ONBEŞLi ONBEŞLi TOKAT YOLLARI TAŞLI ONBEŞLiLER GELiYOR KIZLARIN GÖZÜ YAŞLI.

sevilen koku

ÇAM AĞACININ VE VARSA SEVDiGiNiZ KiŞiNiN KOKUSU...

türbanlılar yüzünden parka çocuk götürememek

DÜNYANIN CILKI ÇIKMIŞ ULU ORTA SEVGi GÖSTERiLERi NE BU EDEPSiZLiK NE BU ACELE HAYVANMISINIZ SiZ PARKTA DA RAHAT DURMUYOSUNUZ.

tüm kızların aynı olması

KIZLAR iYiDiR AMA MALESEF HEPiMiZ iNSANIZ iNSANDA NANKÖRDÜR SEVGiNi DAĞDAN YERE SARKITIĞIMIZI DÜŞÜNÜRSEK O iPi BELLi ORANTILI Bi ŞEKiLDE SALMALIYIZ FAZLA SALARSAK(YANi SEVERSEK) SEVGiMiZ YALAN OLUR TUTARSAKTA BU SEFER ASILI KALIR ANLAMI OLMAZ YAPTIĞIMIZ iŞiN YANi DENGELi Bi ŞEKiLDE HER ZAMAN HER KONUDA HER ŞEYiN ORTASINI BULURSAK SONU GÜZEL BiTER BUNU BiLiR BUNA iNANIRIM.