bugün

entry'ler (52)

jason terry

jason terry'nin 6 kardeşi vardır. müş-terry, alın-terry, bak-terry, dizan-terry, biju-terry ve şarkü-terry.

omfg

bazı aynştaynlara kapitalizmi öğretebilmiş, o açıdan çok mutlu söz konusu yazar.

lost

finalinde shannon'ı da görebileceğimiz dizi. hem de soyunuyormuş çekimden gelen bilgilere göre.

itü sözlük

ikinci various artists vakası gerçekleşiyor. yani 1 nisan dolayısıyla yazar olmayanlar da yazabiliyor. saldırabilirsiniz gençler.

legendary midfielder

mustafa sarp ve deniz barış'ın taraftarlarca koyulan lakapları.

frank rijkaard

tatmin edilmeye meraklı galatasaray taraftarının öve öve bitiremediği vasat teknik adam. sezon sonu istifa edecektir.

trolling is a art

sakın o: "sen bir sazansın" olmasın o.

çok sazan avlar bu cümle.

görsel

edit: üstte ayar verdiğini sanan bir akıllı "sakın trolling is an art olmasın o" diye bir entry yazmıştı. rezil olunca sildi falan öyle kaldı bu da.

trolling is a art

(bkz: my grammar are perfect)

my grammar are perfect

orta seviye trollerin mottolarından. ingilizce hakimiyeti gerektiren bu cümleyi yazıp arkaya yaslanmak yeterlidir. trolling 102.

trolling is a art

tüm dünya trollerinin mottosu. trollük raconunda bu cümle söylenir ve geriye çekilir. trolling 101.

omfg

nickaltına hakaret entryleri yazan, özel mesajla tehdit eden yazarlardan daha yazardır. fikirse fikir. ortam özgür.

19 haziran istanbul arctic monkeys konseri

arctic monkeys bu konserde, yurtseven kardeşler'in alt grubu olarak sahneye çıkacaktır.

beşiktaş ın gruptan lider çıkması

imkansız değil. hala şansımız var.
planımı açıkladım. gereken yapılacak. (bkz: #6424727)

3 kasım 2009 beşiktaş vfl wolfsburg maçı

bu maç sonunda her şey bitmiş değil. wolfsburg'un olası bir ihracı halinde şansımız devam ediyor. vazgeçmememiz lazım. top yuvarlak, iki kere iki dört. malımı koydum ortaya kolay vazgeçmem (bkz: #6176634) wolfsburg'un ihraç edilmesi gerekiyorsa, gereken yapılır.

lobi çalışmalarıma bugünden itibaren başlıyorum. artık yeter. şenez bey'le konuştum. "elimden geleni yapacağım efendim. siz hiç merak etmeyin." dedi. sahaya kürdan dahi atılsa, attırıyorum şampiyonlar ligi'nden wolfsburg'u.

3 kasım 2009 manchester united cska moskova maçı

bırakmadı ulan manchester maçı. 3-3 bitti. 90+2'de valencia skoru belirledi.

frank rijkaard

şampiyonlar ligi'ni kazanmış bir dehaydı. avrupa'nın en iyi teknik direktörüydü. ta ki fenerbahçe'yle karşılaşana kadar.

onu savunan zavallılar şimdi hangi delikte saklanmakta merak etmekteyim.

"-söyle rijkaard söyle! söyle ne olduuuuuuuu?..." - bir fenerbahçe taraftarı

frank rijkaard

25 ekim 2009 fenerbahçe galatasaray maçı'nda düzeltemediği savunma hattı yüzünden, şanlı(!) galatasaray tarihine kara bir leke düşerecek hollandalı adam. dikkat edin teknik direktör demiyorum. çünkü henüz o klasmana yükselecek bir başarısı yok. barcelona'yı 7 yaşındaki kardeşim de şampiyonlar ligi şampiyonu yapar.

6-3 gibi bir skor sonucu istifasını verecek ve milan'la anlaşacak. 3-0 olursa bir süre oturma güçlüğü çekebilir.

mustafa denizli'nin başarılarını kıskanmaktan vazgeçmeli. şampiyon bir takımın teknik direktörünü gördüğü yerde ayağına kapanmalı.

frank rijkaard

"frank rijkaard, öyle abartılacak bir teknik adam değil. çok büyütüyorsunuz." - pierre van hooijdonk

frank rijkaard

hakkında bu kadar entry girilince teknik direktörlüğü öğrendi sandığım adam.

pink floyd

şarkıları bayık ve can sıkıcıdır bu grubun. entel geçineceğim diye bunlara tahammül etmek büyük başarı cidden. bir maroon 5 olamazlar.