bugün

entry'ler (142)

nikah günü giriş müziğimiz

Ozellikle nakaratından başlatmayı düşünüyorum.

https://m.youtube.com/watch?v=SUrEin4aCR4

selahattin demirtaş yanlılarının piç sürüsü olması

Hayatlarında ilk defa takım elbiseli, kısmen düzgün türkçe konuşabilen, insana benzeyen ve bir miktar atarlı siyasi söylemlerde bulunabilen bi lider başlarındayken türkiyeyi bölüp, kürdistanı kurup, hatta yetmezse viyanaya dayanacaklarını sanan avalak sürüsüdür.

selahattin demirtaş

Orospu çocuğudur. Evet, net olarak orospu çocuğudur.

türkiye de ucuz olan şeyler

Beyindir.

(bkz: beyin bedava)

bir kadının güzel olduğunu tespit etme yolları

Doğalken bile diğer ayaklı boya paletlerinden güzelse o kadın güzeldir, bitanedir, kıymeti bilinmelidir.

dizi izleyecek kadar boş beleş insan olmak

Yaşlandığında boşuna harcadığı zamanları için üzülmeyecek olan insan tipidir.

yiyip yiyip kilo almamak

Metabolizmamın hızlı çalışması nedeniyle yaşadığım durumdur.

kadınlar memeli hayvandır

Bilim dünyasına inanılamayacak derecede katkı yapan, ilim irfan kokan suudi bilim hayvanlarının söylemi. Şuan bilim dünyası bi 100 yıl ilerlemiş olabilir. Bu nasıl bir ivme kazandırmaktır arkadaş. Kafalarına taktıkları şeyden dolayı beyne uzunca süre oksijen gitmiyorsa demek ki.

kişinin büyüdüğünü anladığı an

Birşeyler başardığı, kendi hayatına istekleri, düşünceleri doğrultusunda yön verebiliği an.

buluşulan en çirkin kız

Beklentiyi karşılamayacak güzellikteki kızdır.

kitap okuyacak kadar asosyal olmak

Kitaba vereceğim parayla bi paket sigara alırım kafasındaki dünya görmemiş hanzoların açtığı başlıktır.

günün sözü

Kafeste doğan kuşlar uçmayı hastalık zanneder.

deccal türkiye de mi

Bilmem kendisine sormak lazım.

(bkz: ne salak sorular bunlar ya)

çocukken minderlerle ev yapmak

6 yaşında kardeşimin sürekli yaptığı şeydir. Küçükken onun yanında bide tarçın ve arkadaşları diye bi çizgi film vardı bilenler bilir, onu izlerdim. ne duygulandım he.

seni uyutmayan ne

Bu sene gireceğim ygs-lys, çözülmeyi bekleyen lys fizik testleri, arada el atılacak türkçe sosyal testleri ve bu kadar şeyi bi anda yapmanın verdiği yorgunluk, baş ağrısı.

evde yaşanan paranormal olaylar

Evde kimse yok, odamdayım kapı kilitli, kulaklığı da takmısım son ses müzik falan. O kapının amkm kolu oynuyo altıma sıçtım 3 saniyede kulaklığı çıkardım açtım kapıyı babam çıldırmış niye kaç saattir açmıyosun diye.

yobaz kesimin çocuklara koyduğu dandik isimler

Ilerideki berkecan dedelerin açtığı başlıktır. Veya bengisu nine, melisa babaanne. Örnekler çoğaltılabilir.

sevgilisi varken başkasına yazan erkek

Sevgilisiyle uzun ilişki planlıyordur, aynı zamanda belirli ihtiyaçlarını giderecek eleman avına çıkmıştır.

erkekleri bile baştan çıkaran erkek

Geydir. Itibar etmeyiniz.

1 60 boylu kızların mankenlik hevesleri

Güldürücüdür. Hevesleri işe yarıyo çünkü yabancı mankenlere bakıyorum bide türk 'manken'lere, fark ortada, olan milletin güzellik anlayışına oluyo.