bugün

entry'ler (14)

daldız baldan tatlıdır

entrye bakıyorumda ne güzel deyimlerimiz varmışta, fesatça düşünmekten deyimlerimizi bile değiştirip öyle yaymışız

trump destekçilerinin senatoyu basması

Gitmeden showunu yapıyor Trump son kozunu oynadı işte.

entelektüel başlıkların dikkat çekmemesi

Kaos olsun çekişme olsun birine laf atmak olsun bunlar daha çok ilgi çeker her zaman ülkemde.

yazarların yılbaşı planları

Evde oturup dün naptıysak yarın napıcaksak onları yapmaya devam.

türkiye den ırak a 5 milyar dolar destek

5 milyar dolar ıraka yardım yapanlar az birazını da kendi halkına da ayırır inşallah ne diim.

5 milyar dolar ıraka yardım yapanlar az birazını da kendi halkına da ayırır inşallah ne diim.

yazarların en sevdiği yabancı film artisti

Jensen Ackles supernatural dizisiyle bizim ülkemizde özellikle tanınır.

2020 nin bitecek olması

2020yle ilgili nadir iyi haberlerden bir tanesi ancak malesef bitince görüceğiz ki olay 2020lik değilmiş:(

2012de 400 bitcoin alınan hesabın şifreyi unutmak

gider hacker tutar yinede o şifreyi kırdırırdım.

avansas

Ürün çeşitliliği fazla, bulunan ürünler kaliteli, satış sonrası ya da öncesi müşteri memnuniyetine önem veriyorlar. Ürünü müşteriye bir aksilik olmadıkça hızlı ve sağlam ulaştırıyorlar, kendi kargoları olduğu için firmalar arasında dolaşmıyorsunuz. Yani sunduğu imkanları beğendiğim site.

nesrin cavadzade

çok uyuz tek kelimeyle evet güzel ama uyuz.

9 eylül izmir in kurtuluşu

yaşa Mustafa Kemal Paşa yaşa.

finish

Dikkat çektikleri konular, reklamları, belgeselleri ile bir süredir takip ettiğim bir firma. 1 haftadırda bulaşık deterjanını kullanıyorum hatta bulaşıkları sudan geçirmeden koyuyorum ne iz kalıyor ne leke. harbidende reklamını yaptıkları gibi bir ürünmüş