bugün

entry'ler (11)

miranda kerr vs aishwarya rai

Miranda **kerr.

gayrimüslimin genital bölgesi gibi yanıyor

biz modern insanların kullandığı tabir. evetçiler ise aşağıdaki kullanımı yapar. referandumda hayır vermek için bir neden daha...

(bkz: gavur amı gibi yanıyor)

bülent tezcan

cumhuriyet halk partisi genel başkan yardımcısı.
Kendisini beğeniyorum, hamasetten ve polemikten uzak bir tutum sergiliyor.

hoda shaarawi

1879 mısır doğumlu, feminizm önderi, nasyonal bir lider.

johannes gutenberg

1398 doğumlu almanyalı mucit. kendisi matbaa alanında devrim gerçekleşmiştir. modern matbaacılık​ anlayışının babası kabul edilir. mainz şehrinde heykelleri bulunur.

mastürbasyon yaparken tüm sınıfı ipe dizmek

lisedeki en büyük hobilerimden birisiydi.

lisede yatılı olduğumdan, kızlarla iç içe büyüdüm ergenlik dönemimde. yatılı kalıyor olmam; sürekli onları görmeme, düşünmeme neden oluyordu.
çok fazla kız arkadaş meraklısı da bir insan değilim, hatta hiç değilim, sevgililik hariç kızlarla çok münasebetim olmaz. o günlerde de öyleydim. sınıftaki kızlarla tek gecelik mastürbasyonel ilişkilerim vardı sadece. evet az önceki saçma kelimeyi ben uydurdum.

neyse, tüm erkek sözlük yazarları da hayal gücüyle mastürbasyon yapmıştır, çevrendeki seksi kızları felan hayal edersin, her zaman böyledir.
içinde bulunduğum koşullar da gece banyoya gittiğimde bana ciddi bir mastürbasyon repertuarı sunuyordu. nitekim ön sıradan başlıyordum hayal etmeye, ipe dize dize arka sıralara doğru gidiyordum.
güzel mastürbasyonlardı.
bazen sıra atlarken, halil felan da denk geliyordu ama hakkını helal eder artık.

kız isimlerinden karakter analizi

(bkz: selin)

sevgilinizin kankasıdır bu amk kızı, ilişki bitirir bu orospu.
kusura bakmayın çok doluydum, seline boşaldım.

ilk göremeyişte aşk

geçen gün iett otobüsünde yaşadığım hadise.

bir kız bindi otobüse, fakat otobüs çok kalabalık, kızla aramda yaklaşık 4 metre var, bana göre saat 2 yönünde ayakta duruyor. bir kız bu kadar mı cool bir şekilde tutacaktan tutar, ama işin kötü yanı kızın yüzünü göremiyorum, yani göremiyorum derken, % 28'ini felan ancak görebiliyorum. hareket de edemiyorum bir görüş açısı yakalayıp daha net görmek için. içim içimi yiyor ama akbilini basan girmiş maalesef, % 72'lik aşk duygularımı sömürüyorlar resmen. tamı tamına 2 lira 55 kuruş ödediğim otobüste, aşık olduğum kadını göremiyorum. ama % 72'lik gizem, beni kıza daha da çok aşık ediyor. aniden gelen bir duyguyla, içimden suriyeli'lere felan sovüyorum, daha sonra imam hatiplerin kapatılması gerekliliği aklıma geliyor felan. büyük şehir böyle işte, insana ilk göremeyişte aşk yaşatıyor.

erkek arkadaşı izmire giden kız

Kız arkadaşı Eskişehir'e giden erkeğin integralidir.

acını seçmekte özgürsün

Hayatıma değişik bir şekilde girmiş bir garson sözü.
yaklaşık 2 yıl kadar önce; kız arkadaşımla birlikte, ayıptır söylemesi kebapçıya gitmiştik.
doğulu bir garson kardeşimiz menüleri verdi ve yaklaşık 1 dakika sonra sipariş almaya geldi.
ve meşhur diyalog gerçekleşti.

garson: karar verdik mi abim ne alırsınız?

ben: valla bilemedim ki urfa mı yesek adana mı? (kız arkadaşıma dönerek)

kız arkadaşım: bilmem. (beni nereye getirdin gibisinden somurtarak)

garson: acını seçmekte özgürsün abim. (kız arkadaşım ve beni bir müddet süzdükten sonra)

not: garson bile anlamıştı orada bu ilişkinin olmayacağını. bana güzel bir mesaj vermişti orada ama ben tebessüm etmekle geçiştirmiştim. hayatın verdiği ufak sinyalleri iyi değerlendirmek gerekir bazen.

sevgiliyle oynanabilecek oyunlar

(bkz: göz kırpmamaca)

evet oyunun ismi biraz tuhaf, fakat ilk sevgili olduğumuz gün bu oyunu oynamıştık. birbirimizin gözünün içine göz kırpmadan bakmaya çalıştık. gözünü kırpan oyunu kaybediyordu. oyunun cezası, oyunun ödülüydü aslında. çünkü kaybeden öpecekti.

o öpücüğü hayatım boyunca unutmayacağım, bir 28 şubat günüydü.

bana yaptığı onca kötülüğe rağmen hala onu seviyorum. şu an başka bir sevgilisi var; umarım onu ödüllendirmiyordur, çünkü ben onu hala resimleriyle cezalandırıyorum.

(bkz: gözünü kırpmadan sevmek)