bugün

entry'ler (11)

hocaların söylemekten bıkmadığı yalanlar

Ben bunları zaten kendim biliyorum , ben sizler iÇin anlatıyorum.

bir erkeği en çok mutlu eden şey

bir kadını mutlu etmek için; onu sevin, hediyeler alın, sevdiğinizi söyleyin , özel günlerini unutmayın vs vs.
bir erkeği mutlu etmek için; blowjob.

osmanlı da türban yoktu

doğrudur. çarşaf ve baş örtüsünün gerek bağlaması gerekse görünüşü tamamen farklıdır. türban yeni nesil ılımlı islamın ( abd yalakalarının) siyasi sembolüdür.

son 10 yılda 934 askerin intihar etmesi

cemaat haberciliğin bugünkü haberi. yine mehmetçik'ı karalamayı çalışan çapsız badem bıyıklı , kumaş pantolonlu pedofililerin haberidir.

dexter

her insanın derinliklerindeki canavarı dürten dizi karakteri. haksızmıyım? hangi birimizde yok ki 'yaşamayı haketmeyen insanları öldürme ' güdüsü?

yaran facebook iletileri

'burnunuzun dikine giderseniz, eninde sonunda bana gelirsiniz' (gothe).

internetten film indirenlerin yediği kul hakkı

onların yediği hakkın yanında hiç birşeydir. ne hakkı ulan? adamlar yıllardır bizim 31 malzememizi kütür kütür götürüyolar daha ne hakkından bahsediyosunuz?

sen kimin kızısın

kestaneyi çizdirmeden önce duyulan son söz.

kıyafete damlayan diş macunu

silinmesi gereken macun. malum insanlar yanlış anlayabilir.

anneni mi daha çok seviyorsun yoksa babanı mı

alex mi ? fenerbahçe mi ? sorusuna denktir.

pkk ateist ve komünisttir

birde bunlara karşı empati yapan vatandaşlarımız var. 'eh onlarda kendi ölülerine şehit diyor işin içinden nasıl çıkıcan '? diye sorular sorabiliyorlar.
marksist-leninist bir örgütün 'şehadet' ile uzaktan yakından alakası yoktur. öyle olsaydı tavarish lenin ve onun askerleri şeyhülislam lenin ve uğruna şehit olan askerleri diye tarih kitaplarında yerini alırdı