bugün

entry'ler (9)

fenevbahçe

küfüve hayıv diyerek fair playde çığır açan başkanın tuttuğu takım.

yemeğini bitirmezsen nişanlın çirkin olur

- yemeğini yemezsen nişanlın çirkin olur oğlum
- hangisi?
- ne demek hangisi kaç tane nişanlısı olur insanın
- babacım valla vereceğin harçlıkla doğru orantılı olacak, bu zamanda kızları idare etmek çok zor.
- :*!
- kuşak çatışmasına girmeyelim baba.

sozluge kiz ismiyle uye olmak

gerçek hayatta kız ismine sahip olmamanın verdiği hüzünle sanalda olsun bu durumu hafifletme çabası.

dönerciyle girilen diyaloglar

abi martı eti filan değil demi gözünü seveyim he abim?

baska fakultede derse girmek

- hocam ben diferansiyel diye girmiştim ama?

- karıştırmışsın evladım,o ders dekanlık 3. katta. Oda kapısında ismim yazıyor devamsızlık yapma olur mu?

- peki hocam.

kiz notu

Umut kırtasiyenin yeni atılımlar yaparak hedef büyütmesini sağlayan velinimetler. ibf nin yüzde doksanının sınav gecelerinden önce mutlaka okuduğu, çoğunda çince- rusça kırması harflerle karşılaşılan ekmek gibi su gibi ihtiyacımız olan yüce varlıklar.

beyin kanamasi

Ünlü bir gazetecimizin lokantada sipariş verirken kullandığı veciz tamlama. Salatayla nasıl bir ilgi kurulduğu hala araştırılmaktadır.

oss den ciktiktan sonra soylenen laflar

Artık bu sınavı unutup önümüzdeki sınavlara bakıcaz. (büyük sınav evde babayla boks sınavı)

galatasaray taraftarlarının gol olması

2. ulubatlı souness vakasıdır. inanmış bir vatan evladının üzerine üzerine gelen uefa korumalarına çekilin laan diyerek korkutması sonucu kendini kale surlarına çıkarması operasyonudur. Bu hareketle bütün dünya bir kere daha görmüştür ki Türkler asla durdurulamaz.