bugün

entry'ler (54)

sözlük yazarlarının tavsiyeleri

ego denilen şeyden uzak durun, varsa uzaklaştırın, etrafınızda egolu insanlar varsa arkanıza bile bakmadan kaçın !

pkk nın var olması sebebi kemalist ideolojidir

minik beyin parçacıkları seziyorum. büyücekler inşallaaah *

eylemlerde türbanlı bacımızı yiyen kemalist kızlar

her şeyi de kemalistler yapar kafası nasıl bir şeydir ulan. herkes gökten inme melek mübarek, gezi parkı eylemlerin de bir tek kemalistler mi vardı. ortalık bölücü kaynıyordu. neyse gerildim yine

sözlük yazarlarının izledikleri en kötü filmler

Bir rüya için ağıt. çok seveni var ama bok gibi filmdi işte.

sevgilinin kızlı erkekli evde kaldığını öğrenmek

cinayet sebebidir !

dolunay soysert

tam olarak "hoş hatun" deyimine uyan oyuncu.

marjinal olmak için cnbc e izleyen tip

marjinalliğin moda durumuna geldiği son dönemlerde her boyutuyla karşımıza çıkabilecek durumdur. millet gamsızlıktan neye saracağını şaşırdı.

hava harekatında teröristlerin ölmemesi

(bkz: iti öldürme işlevsiz halde süründür)

somali ye yardım edilmesini istemeyen insan

yardım edilmelidir, sonuç olarak insanlık çocukların hayatı söz konusu ama ülkedeki açlık giderilmediği sürece hele ki terör bu noktaya gelmişken umursamadan anaların babaların içleri yanarken somali'deki insanların yarımına koşulması anormalliğin alası. ülkendeki sorunlara gerekeni yap sonra git istediğin yardımı yap kardeşim.

kuzey ırak a 3 üncü hava saldırısı

hava saldırısı genel kurmay da ki istifalardan önce olsaydı, boş dağ taş bombalanıyor olurdu. füzelerle pkk kampları vuruluyor acaba bunlar yandaş medyanın oyunu mu demekten insan kendini alamıyor. tek umut öyle olmaması o piçleri gebertmesidir.

gecenin şarkısı

ayna- akdeniz akşamları.

sekizinci nesil yazar

o yazarlardan biri olarak gurur, onur ve mutluluk duymaktayım. *

izmir büyükşehir belediyesi

metro çalışması nedeniyle senelerdir hataya gidiş yolunun içine etmiştir. illalah eden vatandaş ahmet piriştinayı daha da çok mumla arar duruma gelmiştir.

erkeklerin ten tercihi

beyaz ten isterim, esmer ten isterim diyerek tercihte bulunan baylara sesleniyorum durum öyle olmuyor gönül gidiyor ruhun tenine konuveriyor.

aşk bu kızıl ötesi yaralı müzesi hareket edemem

aşkın teknolojiyle buluşması durumudur. *

öyle bir entry yazmak ki 600 oy almak

olağanüstü entry yazma durumunda gerçekleşmesi olası durumdur. *

can yücel anısına şarap içmek

içilir kardeşim can yücel için, kadeh kaldırılıp anısına öyle bir içilir ki kendini dindar sanıp mezarında ölüyü rahat bırakmayan ahmakların inadına en kırmızısından içilir.

abd kan grubu

şerefsiz rh-'dir.

sevgilisinin adı yazan kolyeyi takan sevgili

tamamen sembolik şeylerdir.

şehit haberleri kime yarıyor sorunsalı

tabi ki kürt itlerine ve medyaya.