bugün

entry'ler (13)

melek dimaria

sağlam hatundur. asosyalden bilirim. her türlü gideri var.

madridli bela

sözlük yazarı. twitterda apaçi adlı fenomen aynı zamanda asosyal sözlüğün kurucusu.

redbeards

adamdır.

asosyal sözlük

çok kaliteli bir oluşum. harika bir ortam.

defolu adam

asosyal sözlükte o kadar çok silik yedi ki 37. hesabıyla geldi en son.

kurnazsporcu

sa ben geldim dediğim yazar. ateist herif.

nabu

toplumsal-ekonomik-sosyal-sportif metaforlar üreten bir beyin bir fabrikayım. sa hoşgeldim.

ernesto che guevara

küba'da devrimi gerçekleştirdiği halde iktidara konmadan bolivya'ya yeni bir devrime yelken açan ama orada adice katledilen adam. keşke onu anlasalardı.

sedat peker

kimilerine göre mafya babası, kimlerine göre geleneksel kabadayı.

silivri cezaevi'nde görev yapan gardiyan bir arkadaşımın aktardığına göre bir gün bu silivri hapishanesinde siyasi tutuklu öğretmenlerle muhabbet ediyormuş. mevzu fethullah gülen'e gelmiş, bir öğretmen fethullahçı kelimesini kullanmış, s. peker de ''sakın haa, öyle demeyin. hocaefendi hiç hoşlanmaz öyle cı'dan, ci'den'' demiş.

seksten daha fazla zevk veren şeyler

gözlüklü hastalıklı bir arkadaşı bi yere çağırıp gitmemek.

9 ekim 2015 futbolda şike davası duruşması

muhtemelen fenerbahçenin aklanacağı dava. buna rağmen tescilli şikeci fenerbahçedir.

karlos yaren yanarım düeti

bir ara favori olan parça.

o kadar çok çok dinlendi ki eskidi.

üniversite öğrencisi

hep başlamak isteyen lakin hiç başlayamayan kişidir.

okulun başında erken diye başlamaz ama başlayacaktır zaman ihtiyacı vardır.

ilerleyen zamanlarda vakit geçmiştir ama başlayacaktır yine zamana ihtiyacı vardır.

üniversite öğrencisi kadar zamanı çok olup ta zamana ihtiyacı olan bir insan yoktur. üniversite öğrencisine sorarsan işimiz zamanımızdan çok derler.

sınavlardan bir ün önce çalışıp kudret-i ilahiyeye sığınan mültecilerdir üniversite öğrencileri.

zorluklarla bulduğu notları çalışmak için değil de içini rahatlatmak için kullanan kişilerdir üniversite öğrencileri.

ayrıca; (bkz: başlamak bitirmenin görümcesidir)