bugün

entry'ler (400)

bayram seyran

https://www.uludagsozluk.com/e/31646340/

akşam akşam gülmeme neden olan yazar...

hadis müslümanlarının sonu

sahih hadislerle yaşam sürüyorlarsa, inşallah cennettir.

türkiye rusya dan özür dilesin

yarramı yesindir.

katma değer şaban

uzun zamandır filmde kemal sunal'ın elinde dinamit ile adamları sorguya çekip yerde aerobik yaptırırken arkada çalan müziği arıyordum. internette arayıp taramama rağmen bulamamıştım. hatta arayan da çok kişi vardı ve sonunda buldum.

https://www.youtube.com/watch?v=7gPdlJ9XP5Q

26 ekim 2015 antalyaspor beşiktaş maçı

necip'e nolmuş böyle dediğim maç. bu çocuk kazmanın tekiydi. son 5 dk da 2 öldürücü pas attı.

gomez in kiralık olduğunu unutan beşiktaş lı

beşiktaş fiorentina'dan gomez'i 2 yıllığına kiraladı. taraflardan birinin sözleşmeyi sonlandırması durumunda kiralık anlaşması biter. beşiktaş sözleşmeyi sonlandırmaz. fiorentina'da bitiyor iş. adamlar kalinic'i aldı, khouma babacarları var, rossileri var. zannetmiyorum onların şu anlık gomez'i çağırmak isteyeceklerini. zira forvet sıkıntıları yok ve gomez'in geri dönmesi demek fiorentina için ekstra maliyet demek.

komunistin kizi

kendisini tanımam ama inşallah tripofobi hastalığına yakalanır.

ben bir kızım ve bir kıza aşığım

size böyle öğretildi nedir arkadaş? normal tercihler neden öğretilmiş oluyor da anormal tercihler seçim oluyor? ne bilelim sana da bunu birilerinin öğretmediğini? ne bilelim çocukken izlediğin ay savaşçısı gibi çizgi filmlerin bilinçaltında yer edip yetişkin birisi olduğunda da bilinçaltının seni bu şekilde yönlendirdiğini? yani demek istediğim milyarlarca anasını siktiğimin insanı hep yönlendirildi de siz sapık fikirliler mi kafayı çalıştırıp kendi tercihini yaptı?

yaya toure

kaldırıma park eden araçlar yüzünden kaldırımda rahat yürüyemeyen toure'ye denir.

örnek:

''ben yaya toure gördüm''.

sari civciv

yazdıklarına laf edeni beğendiğim babası kaliteli yazar.

sözlük yazarlarının en sevdiği metal grubu

fuck metal! yaşasın soygazların kardeşliği!

cehennemde gorulmesi muhtemel insanlar

deyyuslar.(eşini kıskanmayan erkekler) boynuzlu bir şekilde cehenneme girecekleri rivayet edilir.

arrius antoninus pius

sosyal medyada sağdan soldan duyup ezberlediği laflarla muhatabını rencide ettiğini zanneden yazar.

satırlarca yazı yazmamı da aşağılık kompleksine bağlamış. takdir üstün alman teknolojisinindir. cahille münakaşa cidden zor. neyse hadi yine iyisin, nickaltı yaptın biraz.

arrius antoninus pius

k harfini yazmak yerine ergenler gibi q harfi kullanan, esprileri hiç komik olmayan, ünlem işaretleriyle sosyal medyada ilk kez karşılaştığı insana atar yapan bir çocuk yazar. ya da yaşı büyükse de aklı... adam ciddi ciddi cevap veriyor hala. kocaman adamın verdiği cevaba bak. biz bu şekilde ortaokulda konuşuyorduk. ayrıyeten kendi nickaltında yapılmış eleştriye atarlanmak nedir? cidden sadece gülüyorum. bir de benim aklım da bilgim de senden çok fazladır falan yazmış. oturup iki kelam etmediği adamdan daha bilgili ve zeki olduğun kanısına nasıl vardı merak ediyorum? muhtemelen kadındır bu yazar. çünkü ben hiç böyle tripli erkek görmedim aga. gördüm de erkek demek doğru olmaz. *

edit: bunları yazıyorum ama sakın üzülme ya da sinirlenme. ders çıkar bence. sana bir nevi nasihat bu.

arrius antoninus pius

bir yazar.

bak bu komikti. * arabesk rap de dinliyordur şimdi bu.

kızlardan soğuma nedenleri

yalancı olmaları. dobra ve açıksözlü bir kız tarafından siktir edilmeyi, yalancı bir kızla birlikte olmaya tercih ederim.

mozilla firefox

bir yandex browser değil. en daşşaklı ve en güvenli tarayıcı yandextir.

ateistlik atatürk ü sevmekse bende ateistim

(bkz: beyin not found)

arrius antoninus pius

özel mesaj yoluyla bana hakaret etmiştir. onu geç adam bana meslek liseli dedi. şu entry'yi bi okuyun ve iq seviyesini tahmin edin.

olm hiç komik değilsin la.

(#29945970)

tayyip erdoğan ın gücünü allah tan alıyor oluşu

tabiki Allah'tan alıyor. kafirler de gücünü Allah'tan alıyor. mantık olarak her şeyi yaratan Allah değil mi? rahman sıfatının manasını öğrenmeni tavsiye ederim.