bugün

entry'ler (35)

tütün ve alkol kullanımıyla övünmek

osuruk kokusu çekip sidik içmeyle övünmeye benzer...

kız istemeye giderken dikkat edilecek hususlar

Beyaz çorap çikolata birde ağız süzgeçi malum kahveden ne çıkacagı belli olmuyor bi süzmek gerek :D

can bonomo nun musevi olması

Uluslar arası arenada dinini değil ülkesini temsil ettiği için sorun teşkil etmez.

nokia 3310

Ona sadece telefon diyerek aşağılamak istemiyorum. çünkü telefon özelliği sadece en belirginler den biriydi şimdilerde adam yaralamada en çok kullanılan aletlerden birisidir. Ha bu arada şarjı filanda öle basit bir telefon gibi 2-3 gün değil 1-2 hafta gider *

fenerbahçeli olmak ayrıcalıktır

Çünkü Fenerlisindir yani ne ciconlu ne aktaşlısındır tmm mı fenerlisindir sizi futbolda yenemezler şikeyle gelirler üzerinize...

amy winehouse

Son günlerde herkes Nina Zilli ile benzerliğini konuşuyor...

tarhana

Çok güzel bir çorbası olur kendisini değil ama çorbasını severim bide ismimle azcık benzeşiyor beni kızdırmak için söyleyen oldumu ebesinin amk.

facebook u türkler yapsaydı ismi ne olurdu sorusu

Kesin yabancı bir isimi olurdu amk bizim türkler ne zaman türkçe isim kullanmışlar ki şimdi kullansınlar. dünya türkçe konuşuyor allahım inşallah bunu türkiye ye de nasip eder.

saçı istenildiği gibi kesemeyen kuaför

genellikle banyoda iken ana avrat sövülen kişidir. aslında saç kesimi bittikten sonra ellerine sağlık çok güzel oldu deriz yolda giderken hafiften küfrederiz derken banyoda tam atışlara başlar ve yaklaşık 1-2 hafta daha aynanın önünden her geçişimizde saydırmaya devam ederiz.

yaran lokanta isimleri

Kukla Kebab (Hiç bizimkini yadiniz mi?)
not: bu reklamdan sonra müşteri sayısı 2 katlamış.

11 yaşındayken alınan mail adresleri

tokul_12@hotmail. com ulan nasıl aldım bunu.

her filmde aynı karakteri canlandıran aktiristler

Kesinlikle kemal sunal dır her yerde şaban şaban şaban adamın ismini bi şaban koymuşlar tamam artık hangi filme gitse şaban amk.

zengin çocuklarına verilen isimler

Venüs, istanbul, havyargül, korhan, korcan, kansu, oyberk, korberk, boyberk, atahan, atahansu, komatsu... vs vs uzar bu listenin sonu gelmez zaten itneler sonuna su koyup türetmişler ya.

kürtaj

Rahimdeki doktorların tabiriyle hücre yığınının kafası kolları ve ayaklarını kesip sonra bu parçaları tek tek çıkartılması olayıdır. bence tecavüz dışındaki olaylarda yapılmaması gerekir. Çünkü ALLAH CC çocuğu rızkı ile gönderirmiş.

şaka amaçlı arabayı tanıdığın üzerine sürmek

Arabayı sürenin ilk başta şaka yaptığı için duracağını zannettiğim sonra pişmiş kelle gibi sırıtıp ciddi ciddi üzerime süren dayıoğluna buradan sesleniyorum ben senin amk.

olası amk spor gazetesi manşetleri

Jön Türklermiş knk daha yeni aldım gazeteyi * bu amk oku oku bitmiyor amk.

amk spor gazetesi

Kardeşimi alması için yolladım 5-10 dk alıp geleceği gazete ismi çok hoşuma gitti ama 25 krş a 32 syf imiş o daha iyi amk.

gelmiş geçmiş en kötü yerli dizi

Bence en kötüleri;
-Adını Feriha Koydum
-Fatma Gülün suçu ne?
-Bez Bebek.

sigaranın en ciddi faydası

adamın canı sıkkın olduğunda yanında olan ve sıkıntını gideren bir maddedir kendisi bizim millet sever.

ığdır ve diyarbakır da görülen esrarengiz ışık

Rusya nın tatbikatta kullandığı füzedir tek Türkiye değil israil gibi başka ülkelerde de görülmüştür bence güç gösterisinden başka bişey değildir.