bugün

entry'ler (12)

çaya tek şeker koyma karizması

şekersiz çay içmenin bir furya olduğunu günümüzde çaya tek şeker atma karizması rafa kalkmıştır.

tatlı su ülkücüsü

ülkücüyüm ama içimde yaşıyorum tiptir. etliye sütlüye asla karışmaz ara ara arkadaşlarına gaz verir şunu yapalım bunu yapalım der hadi lan dedin mi sıvışan tiplere verilen genel addır.

nasyonal sosyalizm

Almanya'da Hitler tarafından uygulanmış sistemdir.

merve nin doğum günü partisi klibi

mervenin ailesine menup olmadığımız için şükredilmesi gereken olaydır.

zafer işleyen

ülkücü camianın fazla ön plana çıkamamış sanatçısı kaliteli eserleri ve beyefendi kişiliğe sahiptir.

takım tutar gibi parti tutmak

özellikle mhplileri eleştirmek için tayyip erdoğanın sıkça dile getirdiği durumdur mhpliler adına cevap vermek gerekirse bir ideoloji partisi olduğundan elbette takım tutar gibi mhpyi tutmanın bir sakıncası görünmemekte.

sobalı evde büyümek

kışın hayatınızın zehir olması anlamına gelir yatak odanız buz gibidir, duş almaktan korkar hale gelirsiniz sobanın bulunduğu odadan çıkmamak için elinizden geleni yaparsınız kısacası büyük eziyettir bakmayın sobanın üstünde pişen kestane olayına asla çekilmez bir ortamdır.

milliyetçi olup akp yi savunmak

hiçbir tutarlı tarafı olmayan bir davranış biçimidir ama hakkını verelim başbakan yaptığı müthiş propaganda ile milliyetçiliğe arada göz kırpmakta oyları kendine çekebilmektedir.

sky 360 ın yayın yasağını delmesi

alışıla geldik bir durum haline gelmiştir türkiye de seçim yasaklarının delinmesi bu sebeple çokta konuşulmayacak bir durumdur.

başabaş noktası

kâra geçiş noktasıdır işletme kar elde etmek için daha yüksek miktarda mal satmalıdır.

yeni seçimde oy kullanmayan eski cumhurbaşkanı

ahmet nejdet sezer 10 ağustos da yapılan cumhurbaşkanlığı seçiminde oy vermeyerek kemalistlerin ekmeleddin ihsanoğlunu sahiplenmediğini göstermiştir bu hareket ile muhalefetin çatı adayı çökmüştür diyebiliriz.

selahattin demirtaş a oy verme nedeni

Kürtçü olmak demirtaşa oy vermek için geçerli ve mantıklı tek nedendir. efendim halkların kardeşliği efendim eşitlik vesaire söylemler ancak havada kalmaktadır.