bugün

entry'ler (27)

hayatınızın bir cümlelik özeti

ben ne bileyim yav.

evlilikten beklentiler

kesinlikle ama kesinlikle çöpleri atmayan bir bey. gün boyu bir oraya bir buraya yuvarlanması de önemli tabi. bu arada daha ne yazıyım bul beni bul beni bul bebek.

aynaya bakınca söylenenler

uf uf uf. bu ne biçim bi şidir ya.

insan ne ile yaşar

elem ve ızdırap? ya ne olacakti mutluluk ve neşe mi. neyse.

kaybolmakta ısrar eden nesneler

çakmak.

çabalayan canlı

insandır insan. sadece cabalamaz umut da besler bu manyaklar. yoksa anlamı pek kalmaz galiba hayatın varsa tabi. yoksa devam etmeye de gerek yok zaten. o yüzden çabalar belki de. belli hedefler koyar değerler oluşturur ki uğrunda çabalayacağı şeyler olsun. bazen uğrunda çabaladığı şeylere inancını kaybedebilir ama. hatta bu çok sık olur. sonra umut devreye girer. girer ki bakalım beş dakika sonrasında neler olacak. esasen beş dakka sonrasında da bi şey olmaz. öyle bekler insan. öyle sadece bekler. beklemediği anlarda bi şeyler olur cogunlukla belki de beklemedignden bi şeyler olmuş gibi hisseder. bazense yaşamak istemediği için ölür.
ölmeyin efenim ölmeyin. siz de ölmeyiverin. bi kez de yaşamak isteyin.

falan yerine felan yazan tip

falan yerine felan yazmış öyle mi. insan hayret ediyor. gerçekten. bir insan nasıl falanın yerine felan yazar aklım almıyor. bu nasıl bir edepsizlik bu ne biçim densizliktir. edep yahu edep!

1 60 boyuyla kahvaltı yapan kız

insan gerçekten hayret ediyor.

yakışıklı güzelin helalidir

ne bu şimdi. aşk insanın kendine yakışanı öpmesi mi.

ilkokul numarasını hatırlayan var mı

24 müydü 48 miydi 40 ya da 41. 40lı bi şeydu sanki. hatırlamıyom galiba ya.

profil fotografını sürekli degistiren kız

burdayım bakar mısın. hu huu. bakar mısın. baksana bana. burda olduğumu söylemiş miydim?

ya da sadece canı sıkılıyodur. çok şey yapmamak lazım.

göz altı torbası yapmak isteyenlere tavsiyeler

asla uyumayın.

kadın mı daha duygusal erkek mi

içinden çıkılamayacak tartışma. şöyle ki her iki cins de karşi tarafa kendi penceresinden bakabilmekte ve asla kıyaslanamayacak ve ölçülemeyecek bi değeri ölçmeye çalışmakla boşa zaman kaybetmektedirler. ne diyorlardı he konu kilit.

1 70 boyuyla 1 60 boyundaki kızı eleştiren erkek

ayıp ediyor ha. daha senin boyun kaç. daha senin boyun kaç. daha senin boyun kaç.

yutak küçültme ameliyatı

yutak küçültme mi? yutak? küçültme? bir ameliyat.

unutmak

mutlak anlamda gerçekleştirilmesi mümkün olmayan şey. birini unutmaktan bahsediyorsak eğer en fazla ona karşı olan hisler unutulabilir. ki o da zor. emek ve yoğun uğraş gerektiriyor. emrah serbes abimizin de dediği gibi sözleri hatırlayamasak da melodisi mi kalır acaba akılda. mesele o melodinin artık güzel gelmemesi ya da artık o melodiyi duyamama mı yoksa?

kızların ısrarla kedi videosu atması

kedi sevmem. kedi videosu atan kız hiç sevmem. tatlı da değil ayrıca. peh.

duygusal şarkı önerin

büyük ev ablukada-ihtimallerin heyacanına üzülüyorum.

günün sözü

ya herro ya merro.....

yakışıklı doktor

bir tanıdığımdan ötürü kaç yıldır bu piyasadayım e takdir edersiniz ki üç aşağı beş yukarı yolum da düşüyor kendilerine ara ara. dahiliye olur cildiye olur psikiyatri olur bir tane yakışıklı doktora rastlamadım. sempatiği poncigi falan var ama yakışıklı yok. gönül koymanizi da istemem ama hakkaten yok. neyse hadi zekadan yırttınız yine sizi gidiler sizi. şu sapyoseksüellik de olmasa...