bugün

entry'ler (80)

teke böceğinin yakından çekilmiş fotoğrafı

maske kimsin sen.

panda ayı mıdır

kutup ayısı ile boz ayının evladıdır.

mhrs randevu sisteminin randevu vermemesi

"eskiden bu sikorta hastaneleri sıradan geçilmezdi, kuyruklar sokağa daşardı. bak şindi devlet hastanelerine; bomboş hebisi." cümlesinin teknolojiye ayak uydurmuş olması durumu.

sözlük erkeklerinin fotoğrafları

mart ayının yaklaşmasıyla birlikte gün yüzüne çıkan fotoğraflardır.

kitabını sikeyim küfründeki kitap

Zannımca "Elif Şafak - Aşk"tır.

k pop dinleyen erkek

edis dinleyen erkeğe ilgi duyuyordur.

giden gider

beğendiği entryleri açık oylayan hoş sohbet, her şeyin gönlünce olması gereken yazar.

online sayısının 88 olması

ara ara girip başlıklara bir göz atıp çıkmamdan dolayı acaba 88 e ben de dahil miyim diye düşündüren olay.

arkadaşlar evde bişey buldum korkuyorum

bir çok yazarın da dediği gibi osmanlıca yazılmış bir hukuk kitabı. başlıklardan ve altında yer alan maddelerden anlaşıldığı kadarıyla zamanın ceza mahkemelerinin görev tanımlarıyla, yetki alanlarıyla ilgili bir bölümü. buralarda osmanlıca okuyabilen yazarların olması da oldukça şaşırtıcı.

24 yaşındayım hayatımda hiç regl olmadım

oha! bence hemen bir doktora git mr tomografi falan ne varsa çeksinler beynin olmayabilir.

üstteki yazar hakkındaki fikrini söyle

bir ilişkisi olması yönünde oldukça istekli.

afgan tv kanalına konuk olan taliban yetkilisi

ulan şunları 3'er kişilik gruplara bölüp 1 hafta amsterdama tatile göndersen 2-3 seneye taliban falan kalmaz. müptezel tipli pezolar.

asgari ücretle işe başlayan mühendis

her sene apartmandan bozma üniversitelerin yüzlercesini piyasaya pompaladığı grup. görece tecrübeli bir inşaat mühendisiyim. yeni mezunların yetiştirilme, iş öğretme bahanesiyle ücretsiz çalıştırıldığını dahi gördüm. hemen asgari ücretle iş bulan kendini şanslı sayıyor.

frank lucas

kaç yaş grubu bu arkadaşlar acaba diye düşündüren diyaloglara sebep olmuş sorumsu. nedir sizin olayınız lan. adres ver gelip dövelim yok kafana sıkarlar bilmem ne saçma sapan basit basit muhabbetler. ne meraklısınız güreşmeye akü. birbirinizin kispetlerine elinizi sokmayın ha güreşirken. gidin facebookta gruplara yazın kavga edek haydin diye. sözlük buna uygun bir yer olmamalı.
görsel

vajina yalamak zorunda değiliz

üzgünüm lezbiyensen zorundasın. değilsen zaten değilsin gönüllülük esasına göre yapılıyor diye biliyorum.

dün gece sözlükte yaşanan ayıp olay

sözlükte olmadığımdan şahit olmadığım, şahit olmadığımdan mutlu olduğum bir takım organların ortaya döküldüğünü duyduğum olay.

doğu perinçek

son dönemde bütün tuşları basarak bölüm geçmeye çalışıyor. yahu 0,22 de olsa oy veren, inanan, peşinden giden var. anlamak güç.

ben hiç akp li olmadım

ben de! ben de! diyenleri gördükçe "kim ulan bunlar o zaman" diyesim geliyor. çıkın söyleyin utanmayın. utanıyorsanız da utanılacak şeyler yapmayın.

intihar edenlerin ebediyen cehennemde kalması

oha! llaq adlı yazarın bir entrysini beğeneceğim aklıma gelmezdi. (#45000635) adam haklı beyler. intihar etmek günahtır, şirktir, haramdır. normalleştirmek de akıl almaz derecede saçmadır. etmeyin ettirmeyin.

edit: ne çok alınan intihar güzellemecisi varmış.

askeriye yemekleri

eskiden askerlik görevini icra etmekte olan erler tarafından yapıldığı için oldukça kötü olurmuş. artık birçok yerde catering şirketlerinden sağlanıyor. taurus gomutanım daha iyi bilir elbet.