bugün

entry'ler (13)

derste uyumak

Hayatta yaşanabilecek en adrenalin durumlardan biridir. her an an uyandırılma tehlikesi arz ettiğinden baldan tatlıdır, siz siz olun lisede ve üniversitede bu anları kafanıza kazıyın sonra çok özleyeceksiniz.

evrim teorisi

evrim teorisinin kanıtlanışını üniversite 1 den, 2. sınıfa geçen genç kezbanlarımızda görmek mümkündür.

istiklal caddesi ni istiklal caddesi yapan şeyler

Ara sokakları, keşfedilmemiş yeni cafeleri, ucuz biraları ve tabiki çiçek pasajı.

yılbaşı

istanbul'da okuyan bir öğrenci olarak yılbaşında memleketime gidip portakal + tombala eşliğinde ailecek Victoria's Secret seyredeceğiz. Çok eğlenceli olacak.

bira döner

Tavuk döner et döner, en güzeli sucuk döner.

anlamlı serdar ortaç sözleri

Biraz elverişli olsan, nerde nerde
Çıkıyorsun olamaz diyorsun,
iki kalp bir evde
Hümanist olsun,
Basit olsun,
Anlamsız olsun
Ne kalır ki elde
Yeter artık, aşksız bıraktık
Sabotaj bazında
Bu da ders olsun,
Magazinsel aşktan flaşlar,
Eziyet bazında.

EVET GERÇEKTEN ANLAMLILIK AKIYOR.

trt nin 2013 eurovision a katılmama kararı

Yüksek sadakat katıldıktan sonra "Belki üstümüzden 30 ülke geçer" mantığıyla o yıldan beri umudu kesmiş bulunmaktayım. Tam isabet olmuş.

16 aralık 2012 galatasaray fenerbahçe maçı

Umuyorum ki bu maç Galatasaray'ın. Cimbom elinden geleni ardına koyma!

hiçbir şey söylemeden gitmek

Karşı tarafa en çok koyan yerdir. Tepkisizlik en büyük tepkidir.

12 12 12

Kasımda aşkı bulamayınca bu tarihe umut bağlayan, sevme özürlülerin günü.

eski sevgili akla gelince söylenen tek cümle

Bak yine yavşak yavşak bakınıyor gerizekalı.

istanbul arel üniversitesi

Tepekent ve Sefaköy olmak üzere iki yerleşkesi olan 2007 yılında açılmış genç bir vakıf üniversitesidir. Tepekent kampüsünün "dağın başında" olduğuna katılmakla birlikte ulaşım dışında hiç bir kötü yanı olmadığını ve gelecekte vakıf üniversiteleri arasında yerini en üstlerde alacağına inandığım eğitim kurumudur. Tepekent'te 4 yıllık lisans bölümleri, Sefaköy'de ise 2 yıllık ön lisans bölümleri okutulmaktadır. Sefaköy merkezidir ama sadece tek bir binadır. Tepekent yerleşkesinin devasalığına hiçbir şeye değişmem, okul içinde birçok aktivite yapma imkanınız oluyor ve kesinlikle diğer özel üniversitelerdeki gibi maddi yönden ters karşılanmıyorsunuz (burslu öğrenciler). Evet, söylenen bazı imkanlar sağlanamasa da 5 yıllık genç bir üniversite gerçekten de her şeye yetişmeye çalışılıyor, öğrencilerin şikayet ve destekleriyle. Üniversite yurtları villa yurtlardır, tek kişilik ve üç kişilik odaları vardır. Ücretleri 5.500 TL ve 8.500 TL arasında değişmektedir. Bulunduğu yer itibariyle etrafında hiçbir dükkan fabrika vb. yapı yoktur. Yalnızca villalar vardır. Elit bir bölgedir sadece ulaşım zordur. Gittiğinizde kendinizi yazlık bir yerde gibi hissediyorsunuz. Etrafta sadece villa olmasından dolayı çevredeki cafeler de villadır, değişik ama hoş bir ortam bence. Okuldaki seçim dönemleri bir hayli gergin geçmektedir, başka üniversiteden biri gelse bu okulun tamamen Siyasi Bilimler okuduğunu düşünebilir. ileride çok iyi, sağlam adamlar çıkacak kanımca. Asosyal biri değilseniz gelin bu okulun eğlenceli ortamlarına rahatlıkla uyum sağlarsınız. Zaman zaman küçük sırlar bazende kurtlar vadisi havası eser okulda. Her ne kadar arada şikayet etsem de ben seviyorum sonuçta genç bir üniversite, gelenin pişman olacağını düşünmüyorum.

üniversite efsaneleri

+Aağbii üniversitede kızlar teklif ediyormuş diyorlar!?

-...........