bugün

entry'ler (8)

yazarların yaşadığı hayat

zor bir yaşam aga çok zor.

müslüme nin dedesinin babası çıkması

artık yaşadığımızın çağın tüm mide bulandırıcılıklarına şahit olduğumu olaylarından biridir. Yeter artık diye çığlık atmak istiyorum

hangi yazar gözünde nasıl canlanıyor

bütün yazarlar benim gözümde balkonda sigara içip boş boş karşıyı izlerken birden aklına bir şeyler gelip yazı yazmaya başlayan karakter olarak görüyorum.

dolar 50 tl de olsa oyum ak parti ye

babamdır ya. Yani ne geçmiş zamanmış arkadaş. Bitmedi eskileri. anlatmalara doyamıyor.

bağcılar esenler güngören

ölmeden önce görülmemesi gereken yerler arasında yer almaktadır.

bezdiren trendyol reklamları

gerçekten artık bezdirmiştir. Her yerde ya maç izliyorum maçta, yolda gidiyorum yolda düş artık yakamazdan hani bir halt yarasa gam yemeyecem.

komagene çiğ köfte yemek

çiğ köfte demeye bin şahit ister. Ne tadı yerinde, ne tuzu. saman yiyorum sanki.

miniyol com

Miniyol. com, Türk Araç Kiralama şirketi. biletall. com'un kurucuları tarafından kurulmuştur. KOSGEB Arge ve inovasyon Desteği ile Ekim 2020 tarihinde Erciyes Üniversitesi Teknopark'ında hayata geçirilmiştir. Miniyol. com "araç kiralamanın yeni yolu" mottosu ile yola çıkmıştır. Türkiye'de 300'den fazla lokasyonda yer almaktadır. Platform web sitesi ve mobil uygulaması ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Türkiye'de ilk defa "Mini Ödeme" sistemini geliştirmiştir. Genel müdürlüğü Ümraniye'de, AR-GE merkezi ise Kayseri'de Erciyes Üniversitesi Teknoparkı'nda bulunmaktadır. Miniyol. com Garenta ile birlikte 60'ın üzerinde tedarikçi firma ile çalışmaktadır. Passolig gibi alanında öncü olan firmalarla müşterilerine kolaylıklar sağlayacak kampanyalar ve projeler gerçekleştirmiştir. Firma Minimalizm kavramını ön planda tutarak hayata geçecek projelere, tedarikçilere yeni pazarlar, kullanıcılara fiyat avantajları sağlayarak, her şeyin minimal olmasını hedeflemiş.