bugün

entry'ler (115)

sözlük yazarlarının en çok istediği şey

Heyecan. Sürdürülebilirlik ara sıra farkındalık her an değerlendirmelerden vazgeÇip bir akışa meyillenip yolunu bulmak.

uzaya çıkan ilk türk ün yapacağı ilk şey

Masa atmak.

ayakta olandan bir sey istemek

Bu tür memeliler genelde öğrenci evinde görülür Çaktırmamaya Çalışılarak etraf didiklenir ele geÇen ilk fırsatta değerlendirilir. Örnek verecek olursak Çayı ısıt, bardakları indir, su vereydi iyiydi gibi.

2 mart 2014 çaykur rizespor galatasaray maçı

Son on dakikayı her 2 dk da bir sahadanı mobilden güncelleyerek takip ettim yemin ediyorum bi bokluk olacak hissediyorum 85 de penaltıdan nitekim gol oldu korktuğum başıma geldi bu kadar rezilliğin pespayeliğin iÇinde beraberlik hakkımız bile değil.

salep içen erkek

TarÇın yok iÇilmedi o sebeple. Allah'ına kadar da Çay iÇeriz her boku iÇeriz kategorize etmeye ne bayılıyorsunuz aq siz mutlu da olursunuz şimdi.

felipe melo de carvalho

Kimse gocunmasın canlar herkesi kendi yemiyle avlarlar. Çirkef mi Çirkef Çoğu rakibi kendinden nefret eder fakat adam bunu kullanabiliyor. Mücadeleci her şeyiyle her yerde.

ben denizde bir gemi

Akşamdan arkadaş pcyi aÇık unutmuş mutfakta kahvaltı hazırlıyorum Cengiz Özkan söylüyor ne güzel başlattı güne.

kızılötesi ile dosya paylaşımı yapan efsane nesil

Hatırlıyorum lise 1e geÇtim Sony ericson k300i var bi Bayram günü akşamı arkadaştan müzik atacağım. Telefonun hafıza 13 mb zaten hafızanın yarısı telin uygulamalarına gidiyor. Neyse zu spat o zamanlar Çok revaÇta telefonları tutturdum birbirine tam gönderiyor sevinÇle bekliyorum milim kala hafıza dolu dedi sildim biraz tekrar denedim yine olmadı sonra ne varsa sildim müzik iÇin bi şekilde aldım işte.. Şimdi düşününce Çok acayip geliyor insana.

en zor üniversite dersi

Mali tablolar analizi aq... böyle bir ders nasıl olabilir ne akla hizmet.

yalnız dinlediğinde depresyona sokan şarkılar

Keklik dağlarda şağılar.

sözlük yazarlarının film tavsiyeleri

La meglio gioventu. 6 buÇuk saat. Hele bi intihar sahnesi vardır daha ötesi yoktur.

sözlük yazarlarının şu an merak ettikleri

6 bütüm var acaba geÇebilecek miyim?

erkegin cantasindan ped dusmesi

Bi aÇıklamasının kati surette mümkün olmadığı durum. Hani yapılmayacak hatalar vardır. E sonuÇta hatadır diyorsun da kime anlatabilirsin ki?

yazarların 1 oturuşta 1 kilo yerim dediği meyveler

Siyah üzüm bağdan yiyeceksin.

özel numaradan gelen çağrı

Telefonum bozulmuştu evde dandik bi Samsung telefon vardı onu kullanıyorum ulan arada bi gizli numaradan Çağrı geliyor diyorum kim bu kim bu, sonra öğrendim ki sahte aramaymış aq.

bülent arınç çağımızın mevlanasıdır

Has sector or than.

hayattaki en önemli şey

ölümdür. Ölüceksin lan. Tanrım hayat Çok zor. Aq hem dünyayı sevmiyorsun hem hayat sıkıcı. Hayatın sıkıcı olması senin dünya hevesinden hırsından peydahlanıyor. Bu ne yaman Çelişki anne.

sözlük yazarlarının çektiği fiziksel acılar

Bir haftadır sinir stres metres oldu. Günde 1 paket camel soft,15 20 sarım drum, biraz da adıyaman tütünü bir araya gelince kalbim bi elle avuÇlanıp yumruk yapılmışcasına sıkılıyor.

çalıyorsa benim paramı çalıyor eşiği

Zevkin nirvanası.

sözlük yazarlarının aldığı iltifatlar

Tanıdığım erkeklerin arasında en temiz kalpli olanı sensin.