bugün

entry'ler (16)

sözlük yazarlarının en son izlediği filmler

Alcatraz'dan Kaçış

ufo

Hakkında çok fazla araştırma yaptığım konu. Ancak bende herkes gibi işin içinden çıkamadım. Roswell olayında insanlardan gizlenen bir şeyler olduğu kesindir. 51.bölge askeri üssünün yakınlarına düştüğü için temizlenmesi kolay olmuştur. Sadece tanık olarak bir çiftçi vardır. Birde ölmeden önce düşen cismin meteoroloji balonu değil ''Tanımlanamayan bir cisim'' olduğunu ve içinden bir tanesi sağ olmak üzere 3 uzaylı çıkarıldığını itiraf eden 51.bölge komutanı vardır ...

11 aralık 2011 trabzonspor galatasaray maçı

trabzonsporun kazanacağı maç.

illuminati

bugün saat 15.00 da sayaçın geri sayımı bittiğinde çoğu kişinin aaa böyle bir şey mi vardı diye haberlerde göreceği olay.

güntekin onay

''bitti demediniz mi lan?'' diyerek hafızalarımızda yer edinen spiker.

norveç denince akla gelenler

(bkz: john carew)

türkiye ye gelmiş en büyük futbolcu

(bkz: hakkı yeten)

türkçe ye hakim olamayan türk gençleri

ben onlara dilin nerene kaçtı diye soruyorum hep. ama öyle konuşuyorlar gerçekten (bkz: qnq)

sevgiliyle tatile gitmek

her erkeğin hayalidir. şu anda hayal kurmakla yetiniyorum.

nba 2k12

nba 2k oyunları arasında son çıkan sürümü. grafikler ve oynanış açısından mükemmel. özellikle de pes serilerindeki become a legend modunu yapmışlar çok güzel olmuş.

fırat aydınus

dün oynanan trabzonspor-beşiktaş maçında son derece başarılı bir yönetim yapan hakem.

farid bang

en beğendiğim rapçi. sayesinde almanca rap dinlemeye başladım. teufelskreis, sonnebank pimps en beğendiğim şarkılarından.

gitar öğrenme tüyoları ve tavsiyeleri

arkadaşlar ben 2ay içinde orta seviyeli gitar çalabilmeyi öğrendim internetten. Bilmiyorum reklam mı oluyor diye ama öner yavuzun eğitim videolarından başladım 15ders temel gitar eğitimi veriyor ama sonraki dersler demo halinde yani yarısını izleyebiliyorsunuz. Biraz araştırdım internette her yerden kendi isteği üzerine kaldırılmış. Ama bir site buldum 20 parttı 11partını indirebildim ondan sonrasını kaldırmışlar. Ama arkadaşlar iyi bilen biri varsa Allah aşkına şu F akorunun püf noktalarını söylesin ...

celal tan ve ailesinin aşırı acıklı hikayesi

En güzeli de konuşma yaparken onu ispiyonlayan arkadaşını gördüğü bölüm ...

aşk

Adına şiirler yazıdğım beste yaptığım sayesinde gitar çalmayı öğrendiğim ama benimle değilde bir başkasıyla olan 2sene başkasıyla şimdi hala devam eden 1,5 senede başkasıyla çıkmakta ama hala seviyorum işte .Onu tanıyalı 4.senem şimdiye kadar hep bekledim çok talihsizlik yaşadım ama atılım yapmadan olmuyor arkadaşlar ...

27 kasım 2011 trabzonspor beşiktaş maçı

bu akşam Beşiktaş'ın çok rahat kazanacağı maç. Almeida biraz akıllı oynarsa farklı biter oynayamazsa tek farklı kazanır Beşiktaş...