bugün

entry'ler (8)

31 ekim 2020 galatasaray ankaragücü maçı

8 eksiğine rağmen ankaragücü iyi direndi. son anlar haricinde galatasarayın kaleyi bulan 2 şutu var sadece.

ticimax

oldukça fazla kullanıcısı olan e-ticaret altyapı sağlayıcısı.

clouds web

karşınızda türk ve sizinle aynı dili konuşan insanlardan istediğiniz her zaman destek alabildiğiniz hazır site uygulaması. https://www.clouds.com.tr

geçmiş olsun izmir

çok büyük geçmiş olsun. coğrafya fark etmiyor insanlar öldüğünde üzülmek, yaralılara şifa dilemek önceliğimiz olmalıdır.

wix

türkiye'de ciddi bir reklam yapıp herkese ulaşan ancak kullanıcılarına türkçe destek veremeyen platform. yerli bir altyapı kullanmanızı öneririm.

netinternet

15 yıldır başka firmalardan hosting hizmeti alıyorum. en az 5 yer ile çalıştım. yaklaşık 6 aydır da netirneti kullanıyorum. diyebilirim ki en iyisi, şiddetle tavsiye edilir. teknik destek konusunda çok iyiler.

webmaster

profesyonel olarak web siteleri üreten kişidir. web sitesinin tasarım ve altyapısını oluşturur. sonrasında ise güncelleme ve destek servisi verebilir.

seo

web sitenizin arama motorlarında daha yüksek sıralamalarda yer alması için çalışmalara verilen isimdir. içerik seo açısından en önemli kriterdir. devamlı kaliteli içerik üretmelisiniz. kolay bir iş değil, ciddi bir emek ve sabır ister. gerektiğinde profesyonel destek alınmalıdır.