bugün

entry'ler (25)

en güzel kokan çiçek hangisidir

Yasemin.

türkler için yurtdışında kullanılan ırkçı sözler

''Yurt dışında''

adam olmayan burçlar

Konu daha yeni açılmış, yakında yengeç burcu yazarlar...

ota boka faşist diyen kürt ırkçısı

Bu başlığa da faşist diyecektir.

reddedilince çirkinleşen erkek iticiliği

Reddedildikten sonra yapılması gerekenler: anlayışla karşılayıp, uzaklaşmak(fazla değil). Sakın ola sevgilim olmadın bari arkadaş olarak kalalım demeyin! Zamanla cepte düşünülen er kişi cepten yavaşça çıkacak ve ona olan ilgi artacaktır.

5 arkadaş ayarlayıp hoşlanılan kızın önünde dövmek

%100 de bir olasılıktır. Olasılık bir şeyin olmasının veya olmamasının matematiksel değeri veya olabilirlik yüzdesi, değeridir. Olasılık değeri 0 ile 1 arasındadır. Bir olayın gerçekleşme olasılığı 0 ise imkansız olay, gerçekleşme olasılığı 1(%100) ise kesin olaydır.

online oyun önerileri

SWTOR: Star Wars The Old Republic. Darth Vader'ın zamanının 3 bin öncesinde geçiyor.

türkiye de mini etekli kadın görmek istemiyoruz

Kalın bacaklı, şişman kadınlardan bahsediyorlarsa bende katılıyorum. Giymesinler!

panda beresi takan kızlar

Eğer gerçekten panda gibiyseler zamanla soylarının tükeneceğinden pek fazla dert etmemek lazım.

1 73 boyundaki erkeğin 1 70 ve üstü kiz istemesi

Bana göre en az 5 en fazla 15 cm kısa olması uygundur bir kadının bir erkekten, başlıktaki arkadaş için 1.58 - 1.68 aralığına biri ile mutlu olabilir, olmayabilir de. Mutlu olmak için sadece boy gerekmiyor.

erkeklerin kızlara söylemek istedikleri şeyler

Lan demeyin! Ağzınıza geleni söyleyip ben dobra birisiyim hiç demeyin.

kız dediğin biraz saf olur

Kızlar üçer ayrılır: saf olanlar, saf olmayıp saf ayağına yatanlar ve saf olmayanlar. ikinci gruptan korkulur.

1 50 boyundaki kızın 190 lık erkeği beğenmemesi

Arada 40 cm fark var, normaldir. DiKKAT! ÖLÜM TEHLiKESi

power rangers oynarken hep kırmızı olmak

White Power Ranger vardı, KKK üyesiydi herhalde.

kezbanlığı en iyi anlatan cümle

Kezban bir isimden öte bir kişilik meselesidir, keşke kişilik bozukluğuna Kezban ismi verilmesiydi.

erkekler neden aşık olamıyor

Medusa, Yunan mitolojisinde gözlerine bakanı taşa çevirdiğine inanılan yılan saçlı, keskin dişli, dişi canavar. Gorgon kardeşlerden tek ölümlü olandır.
Çoğu kadınımız Medusaya benzemektedir. Taşa çevirmek yerine oduna çevirir bu yüzden odunlaşan erkek kolay kolay aşık olamaz.

kızdın mı sorusuna verilecek alternatif cevaplar

+Kızdın mı?
- Kızmadım. Kızsam yerinden duramazsın.

bir kızı en çok mutlu eden sevgili hitabı

Güzelim. Hem iltifat edip hemde sahipleniyorsun. 2'si bir arada.

dövmeli kızların çok kolay sevişmesi

Dövmelerini göstermek istemelerinden olsa gerek, dövmenin nerede olduğu fark etmiyor.

bütünleme haftası

Notlar açıklanmadan önce: üç dersten kalacağım.
Notlar açıklandıktan sonra no büt no cry