bugün

entry'ler (14)

lise yıllarında okulu kırmayan öğrenci

Kırmamamın yanında devamsızlığımın da 1 gün olması.

yazarlar 12 yaşında olsa alınacak nickler

Ben10winxcluplover.

sex sorusuna verilen cevaplar

Ne diyon yaprağm bile gayet makuldür.

uludağ sözlük te hiç kız olmaması

Benim kız olduğum ama sağ gösterip sol vururcasına öyle davranmadığım gerçeğidir.

amine gülşe

Miss turkey kazananı. Ulan torpil yapmıştır la.

inönü caps leri

Millet önyargı saldırısına mahsur kalandır.

mobiller

içinde bulunduğum durum. insanın sınav dönemi bilgisayarsız geçerse tabii ki azimli sıçan duvarı deler.

söylerken orgazm olunan cümleler

Sınıfın kaşarının söylediği her söz. Gerçi orgazm olan biz değil o gibi gözükür.

20 yaşında ve son derece ünlü ulu sözlük yazarı

Tanımadığım insanlar kervanına yeni eklenen isim. insan asosyal olunca.

gerçekten seven kız bulmanın zorluğu

Aslında bu erkeğede bağlıdır. Gerçi aşk kalpten gelir. 3 sene birini sevdim. Gerçekten çok aşıktım. En sonunda ona uygun bir şekilde söyledim bunu. Bana küfretti, dalga geçti. Ergen misin olm. Dememe sebep oldu ve bir daha kimseyi sevemedim. Demekki neymiş olay buymuş neyse çok kurcalamıycam.

babanın mesaj atması

Konuyla ilgili ilginç anılarımı -hatta egzotik- paylaşayımki babalarımıza telefon satmasınlar ! Babama son kontürümle uzunca bir bilgilendirme yazısı yazarım. Bayağıda uzundur hani. Babam sadece ok yazmış ve telefonu kapamamla olay son bulmuştur. Bir başka örnek, babamın beni rahatsız etme çabasından doğar;
b:babam m:ben
b: slm
m:baba nediyon ya
b:kalk çay ky gelmym oraya. Gibilerinden şeyler. Ben bile ok yazmaz iken babam sadece ok ile değil eet gibi şeylerede el atmıştır. Nerden buluyosun bunları bunak herif dememe neden olmuştur.

her gün tayt giyen kız

Bizim okulda bolca bulunan ırktır. Hiçmi regl olmuyorlar diye sordurur kendine.

yazın geldiğinin anlaşıldığı anlar

Resmen hayvan gibi terleyip -kız olmama rağmen- tişörtün koltuk altı bölgesindeki kutsal halkalardan anlaşılır. Hayvan gibi dondurma yemekten ve özellikle tatil bölgesindekilere bikinili ruslardan anlaşılır. Gerçi hoş bana hep yaz.

yeni telefon almaya parası olmayan fakir

Baba yadigarı nokia c3 ümle benim de içinde bulunduğum durumdur.