bugün

entry'ler (13)

melek demir

'elinde belgeleri varsa diycek bişey yok kutlamadan dolayı teşekkür ederim' diyen candır.

yoldan geçen kızı durdurup penisi göstermek

aferin sana bak pipisi varmış, bi sende mi var deyip oracıkta sokak köpeğininkini gösteresi gelir insanın.

twilight faşizmi

twi mwi boşverelim , light olsun da faşizm kaybolur elbet.

finaller bitmeden açıklanan birkaç dersten kalmak

biz seni yavaşlatıyoruz sen devam et demelerine rağmen, onlarsız hiçbiyere gitmem diyerekten aklın takılıverir. aklın orda takılıyken diğer sınavların da sana takk' ılır

ayın 7 sinin öğrenci için önemi

kredisi kesilmiş, bursu da olmayan bi öğrenci olarakktannn bu ayın 7 sinin tek önemi bu çileli dünyaya birth'lemem.
happy birthday to me

bir anne atasözü der ki

anne ol da gör.

bugün yandım ya bir daha yanmam herhalde

çok sıcak havalarda veya başa gelen kötü durumlarda insanoğlunun bütün günahlarından arındığını sanıp yaradanıyla iletişime geçip arayı kurmaya çalıştığı durum.

sıcak memleketlerin sloganı

bütün saflıkla am yazmak

yeni evlenenlerin araba arkasına baş harflerini yazdırırken çooooooooooooookk dikkat etmesi gereken bir şeydir.

kyk sistemini iyi bilen insan

1 ay dayanabildiğim 12 kişilik odam, tavanı akan tuvaletler, kullanmamamız için sürekli kova vileda gibi gereçlerle dolu bozuk görünümü verilen asansör ve 5. kata iniş çıkışlar sonucu herkülleşen bacaklarımdan sonra o insan ben olmalıyım

hatta benim o bennn, 14 bin tl cik borcumu unutmuşum.

ortadoğu ve kuzey afrika gündemi

aibü uluslararası ilişkiler öğrencileri tarafından bölgedeki gelişmelerin ingilizce kaynaklardan düzenli olarak takip edilip derlendiği ve yayınlandığı http://ortadogugundem.blogspot.com sitesinin adıdır.

Doç. Dr. Veysel Ayhan hocamıza ve emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler.

bu arada veysel hocamızın Arap Baharı: isyanlar, devrimler ve değişim adlı yeni kitabı çıkmıştır. ilgilenenler http://www.veyselayhan.com/ sitesinden diğer yayınlara ve bilgilere ulaşabilirler.

pilav kelimesine bile tahammül edemeyen genç

henüz benim pilavımla tanışmamış genç. belki de sadece bir kez bu şansı yakalayan ve ömürünün geri kalanında izlerini silemeyecek olan genç

fatih yaşlı

kinimiz dinimizdir, hayatın olumlanması olarak felsefe: Nietzsche ve Marx, AKP ve yeni rejim kitaplarının yazarıdır. çağdaş sümer'le derledikleri akp ve liberal muhafazakar ittifak adlı bir kitap da var. aibü de öğretim görevlisi fakat bu yıl derslere girme konusunda biraz isteksiz gördük kendisini
baktığından yazdığından söylediğinden çok 'düşünür' dür kendisi. genç yaşına rağmen ülkemizde maalesef pek kullanılmayan 'düşünür' sıfatının hakkını verebilecek birisidir kısaca
tweetleri neredeyse pembe dizilerden çok takip ediliyor, gelecek nesle bir idol olabilme kapasitesi var.
umarız önümüzdeki yıllar içinde fildişi kulesine çekilenlerden olmaz(zira bu potansiyeli de bulunmakta)

ihtimali olmayan şeyler

Ramazan Gözen'den kurtulmak (hayali bile mest ediyor).