bugün

entry'ler (72)

ah o gözlerin var ya

Tam vazgeciyorsun ama bir bakışıyla her şey mahvoluyor.. Allahim da ne guzel yaratmış gözleri ışıl ışıl bakiyor Ama olmaz o gözler üzecek sseni.icmde bir ses diyor ki akışına birak ne hissediyorsan onu yaşa engelleme bir ses te olmaz mantikli ol siz olmazsiniz cok üzülürsun. Napsam bilmiyorum hayat benim ama istedigin gbi yasayamiyorsun hep hayallee farkli hayatlar daha farkli.

degil

Bir daha kimseyi gözümde bu kadar büyütmeyecegim cunku degmiyor degmedi degmeyecek kimse de asllinda zannettigimiz kadar iyi değil.

unuttum koçum

Unuttum koçum seniiiii seviyorum duyemezdim o zamanla emekle olcak seydi ama şükür ki gectii..

seviyor sevmiyor

Tam icinde bulundugum durum ama sevgi bu değil tabi kide...

bir gün unut bir gün değişsin

Nasil bir dyygu bir gün unutuyorsun bir gün...

aglamak istiyorum

Aglamak istiyorummmm...... aglayamiyorum.

nolurdu sanki

Adam olsaydın nolurdu sanki ilk defa birine karsi boyle hissettim ve bu duygulardan kurtulmam lazım seni gorunce heyecanlaniyorum bakislarin derin geliyor belki bostur ama bana oyle geliyor nasil biri oldugunu anladığim halde neden boyle hissediyorum üzülüyorum halbuki cok güzel bir sevda yasayabilirdik sen benim ilkim ben senin sonun olurdum..neden bana sen kimseyi sevemezmissin gibi geliyor herkese baktigin icin olabilir mi bu beni daha cok üzdü çünkü guvenemeyecegim biriyle bir hayat dusunemem. Ask dunyanin hem en tatlı hem en acı seyiymis belki de hic yasayamicam.

biraz sevse üstünü biz tamamlardık

Öpüsecek birini aramadik bizim icin ölsün de demedik hani biraz sevse üstünü biz tamamlardik. (Sadri Alışık) çok güzel söylemiş ayni beni anlatmışsin..

gecenin şarkısı

Seni anan benim için dogurmus...........ebru yasar

kimseyi kalıba koyma yanılıyorsun

Ben yanıldım ben pis Maviş i nasıl hayal ettim nasil çıktı bir boka yaramaz noldu Biliyormusunuz bilemezsiniz nerden bileceksiniz. 2 bayan musteri geldi bana etleri sordular bilmiyordum biraz bekleyin dedim kasapla ugrasan gelmedi berki gördüm berk dedim merve yi gördün mü yok görmedim etten anlarmisin hangisi bonfile? Bir civik hareketlerle beni bonfileyle tanıştırin bilmiyorum tanışmak istiyorum hsngisi ki diye hareketler merve geldi hala boyle yilis yilis bildiğin yavsak cikti. Tabi ben de sogudym Allahim cok şükür ki içimde büyümeden bitti. Pislik ya etlerin hepsini kafasina firlatip al tanistin mi diyesim geldi.

selam uludağ

Selam millet
Yazmak istedim yazdim bu sefer öylesine ne aşk hayatımdan ne baskasindan bahsedcem yazmak icin yazdim kabul eediyorum.. okul açılacak acilmasin istiyorum yaa5 te de ise gtcem gtmek istemiyorum artik ama gitmem lazimm hayetim bu kadar ekşınlı işte.

gecenin şarkısı

Yazık askin nur yengi...................

tek istediğim gerçekten sevmek sevilmekti

Ama olmuyor allahim olmuyor olmuyooooorrr kaderimde yok ki olmuyor tek istediğim beni gercekten sevsin biri ben de onu severdim berk olmasa bile oyle biri için de ümidimi kaybettim.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Anlıyor sun degil mi Barış Manço....................

sözlük yazarlarının öğrenim gördüğü üniversiteler

Selçuk Üniversitesi. ......................

salla ya

Duygularim bastaki gbi yogun değil rahatladim zor işler bunlar ya.

donuyorum

Offf donuyorum valla napcam ben yaa................

üşüyorum

Bir insanin yaz ortasında bile ayaklari üsür mü bir de kışın düşünün vucudumda tek ayaklarim Üşüyor.