entry'ler (8)

yalnızca amerikan filmlerinde duyulan cümleler

Heey dostum senin sorunu ne biliyor musun? O lanet kafanın kıçından büyük olması.
katolik bi kadın ve iki zenci kiracısı biri çok iyi saksafon çalıyor diğeri müzikten etkilenerek ev sahibesine
çok iyi çalıyor değil mi? adeta vajine yalar gibi der ve çantayı kafasına yer.

yalnızca amerikan filmlerinde duyulan cümleler

Heeeey adamınsın Jeysın, senin sorunun ne biliyormusun? o lanet kafanın kıçından büyük olması.

sözlük yazarlarından aforizmalar

Rakıdan sıkılıp bu günde duman çekelim diyen üç kargayı ağacın altında ciğerci kedisi misali bekleyen maymun ortadaki karganın sızmak üzere olduğunu görür. Pat karga iptal. Bizimkisi çokar ortadaki karganın yerine oturur. baştaki kargaya içtiği hafif gelmiştir ve çaktırmadan ikinci kez içmek ister. Maymuncuk dururmu. Hoop hemşerim sırayı bozmayalım der. Karga bakar ulan bizim hayrettin maymun mu olmuş yoksa benim kafamı güzel oldu diye düşünür. Amk adamı içe içe maymuna dönmüşün daha ne içeceksin der.

kot pantolon giyen bayanın asıl amacı

Etek rüzgarlı havada havalandığı için olabilir mi? Ya da ütü yapmayı sevmediği için kumaşı tercih etmiyordur.

erkek kankalarıyla içki içen türk kızı

içki içebilir sorun yok, erkek arkadaşlarıyla da içebilir sorun yok, ama bebeğin babasını teşhiste sorun olursa ha o zaman adli tıp var. eeee sanırım sorun gözükmüyor.

yakışıklı erkek gören türk kızının tepkisi

Orkid reklamı tavsiye edebilirim;
Biz anşe ile çok eyi anlaşırık;
bu çocuk çok eydür bu da arkamı kontrol et...

akasya durağı

Aynı saçmalıklar tekrar tekrar neden bu kadar izlenir. Güzel yurdum insanı uğraşacak gaile bulamaz sanırım.

ücretli öğretmenlik

Saçmalığın 21. yüzyıldaki yeni hali, yetki yok, para yok, rezillik çok.