bugün

entry'ler (7)

hdp nin boğaziçi protestolarına destek vermesi

her hak arayışını "bu destek veriyorsa" terörist eylemdir demek akıllı işi değildir. olayı perdelemek için sürekli "onlarda bunlarla" demagojisi yapmak bence basiretsizliktir.
meşru ve demokratik her eylem bu güne kadar hep böyle asparagas söylemlerle linç edildi. Peki 3 gün önce Beyazıt kampüsünde yapılan eyleme de "işid" destek verdi... ne diyelim şimdi?

breaking bad

gelmiş ve geçmemiş en iyi dizilerdendir, dizinin devamı better call saul ile devam ediyor. galiba peşinden bir sinema filmi daha gelecek...

hala koronavirüse yakalanmamış insanlar

büyük bir şansla yakalanmadım. sürecin başından beri metrobüs kullanıyorum... olmamak için tüm tedbirlerimi uyguluyorum. inanın bakkaldan aldığım sakızı bile yıkmadan masaya cebime koymuyorum...

papiss cisse

gol atmama yemini eden fenerbahçeli forvet oyuncusu... başımıza bela oldu

umut bulut

fenerbahçenin başına bela olmuş bir galatasarylı forvet. kim ne derse desin her maç aynı hırs ile motive olup ibra formatına dönmeye çalışıyor...

fenerbahçe

bu gün sahaya çıkan takım gerçekten çok vasat bir oyun ortaya koydu. ozan tufan kebabı fazla kaçırınca fikrimce sahada düz koşuya başladı. son iki maç gidişat hiç iyi değil.
neyse basit goller yedik ve önümüzdeki maçlara bakacağız artık.

askerin sokağa inmesi

olursa sonuçları vahim olur. fakat askerin önüne cb forslu kişiler çıkıp silah sıkabilirler.