entry'ler (9)

çaylak

Neden kurtulamadim hala cozemedigim uzucu rutbe. Tanim desen var, anket desen minimum, 9 girim de vardi ama hala alinmadim efendim.

kendi gibi düşünmeyene tahammül edememek

Yalnız siyaset ve ideoloji konusunda değil, tematik giri konusunda da başka sözlüklerde başıma gelmiş durumdur. Engelleme gibi kolay bir yol varken yöneticiyle yakınlığı olan şahıslar bizi ağabeylerine şikayet etmiş, aynı zamanda sik soklu girilerini en ufak tereddüt olmadan yazarak sol frame i kılıçla doğramaya devam etmişlerdir. Umuyorum ki burada böyle bir durum olmaz da kalemimi bir ışın kılıcına dönüştürmek zorunda kalmam azizim. Amin.

sözlük yazarlarının ilginç özellikleri

Kafama taktım mı yaparım. Kafama taktım mı keserim.

yalnızlık

Saygıdeğer bir sith lordu olan benim bile başımın belası. Twilekler, mirialanlar, tatlı isyankar jedi apprentice'ları olsa da yanıbaşımda; asla beni terk etmeyen şey. Belki de ulu Güç bunu gerektirir. Belki gücü güç yapan budur. Yalnızlık...

arayan yabancı numaranın cesedi ne yapayım demesi

Bana hologram olarak boyle bir cagri geldiginde yapacagik ilk sey "getir onu mustafara atalim" demek olurdu herhalde. Ne demis atalarimiz, mustafara force bile dayanmaz. Sizin de kulaginiza kupe olsun, aman!
Korkutucu olmayan durum.

kashyyyk

Ayda bir dostlarim sir'ler ile toplanip wookiee avina ciktigimiz, oldurdugumuz wookieeleri yeyip, esir aldiklarimizi masaya cikartip oynattigimiz gezegen. Sozlukce zirve de yapabiliriz, guzeldir.

cantina

Star wars evreninde, ne kadar odul avcisi denilen at hirsizi it horozu tip varsa hepsinin gelip toplandigi, hilkat garibelerinin es bulma amaciyla mavi sumuklu ickileri esliginde kur dansi yaptiklari mekan.

ewok

Endor gezegeninde aziz dostum Lord Genjedi ile izgarasini yapip yemekten cok zevk aldigimiz tuylu sevimli minik canlilar.

hoş geldiniz

Uludag gezegenine ilk girdigimde beni karsilayan mutluluk verici sevimli cumle. Ah azizim, bu sozluk digerlerine benzemiyor... Oldukca kibarsiniz!