bugün

entry'ler (7)

akşama ne yemek var

ben ne yaparsam o var. dışarıdan yemek söylemek artık iyice kabak tadı verdi. ne lezzetli yapabiliyorlar ne de besleyici bir yemek oluyor.

ayda yılda bir

olsa da muhakkak ara azıcık zamanından ayır da şeklinde devam ettirilebilecek eğlenceli tarkan şarkısı.

metrobüs insanı

sıkışıklığı, araç kalitesi, sürekli dur kalk yapması nedeniyle dünyanın en kötü toplu taşıma vasıtası. bunu seven insandan da pek hayır gelmez.

üstteki yazar hakkındaki varsayımlarınız

05:40'ta bu başlığı entry girmesinden anladığım kadarıyla canı çok sıkılıyor.

uzun uzun yazıp hiçbir şey söylemeyen insan

bunun bir de uzun uzun konuşup hiçbir şey söylemeyen versiyonu vardır ki evlerden ırak. eş anlamları kelimeleri art arda kullanır ama kullandığı kelimelerin hepsi aynı anlama geliyordur, sen karşısında iki saat cümlesini bitirmesini beklersin vs.. acele et kardeşim otobüsüm kaçacak hadi hızlı konuş.

sözlük noldu sana baba

en son 10 sene önce girmiştim. şimdiki haline bakıyorum da viraneye dönmüş. yazar yok, hareketlilik yok, kelime sayısı 50'yi geçen entry bile yok.. yaşlanmışım.

boşanmanın muhteşem bir şey olması

davanın takribi 4-5 yıl süreceği ve bu 4-5 yıl boyunca taraflardan birinin sevgilisi olması durumunda bu durumun aldatma sayılacağı ve sürmekte olan davada aleyhine durum oluşturup davayı kaybedip yüklü bir miktar tazminat ödemek zorunda kalınması hariç belki muhteşem bir şeydir.